Potrzebujesz pomocy?

Zestaw kosmetyków Zimowy Rudzik

85,90 zł
(232,16 zł / kg) Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Z czym kojarzy nam się zima? Z gorącą czekoladą, zmarzniętymi stopami, śniegiem, Bożym Narodzeniem i… długimi aromatycznymi kąpielami! W zasadzie te kąpiele ratują nas przed wpadnięciem w otchłań zimowej depresji! Dlatego ten niezwykły zestaw kosmetyków do kąpieli „Zimowy Rudzik”, to doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent dla siostry, mamy albo przyjaciółki, jeśli tylko (tak jak my!) tęsknią za latem!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Od teraz miło kojarzące się aromaty Bożego Narodzenia, mogą Wam towarzyszyć przez całą zimę! Wam oraz tym szczęśliwcom, którzy dostaną od Was ten przepięknie zapakowany i jeszcze piękniej pachnący zestaw kosmetyków do kąpieli „Zimowy Rudzik”. Nasz Rudzik jest bodaj jedynym ptakiem na świecie, który nosi czapkę Gwiazdora! Wspaniały prezent na Boże Narodzenie dla każdego, kto lubi eleganckie kosmetyki i kocha długie kąpiele! Kosmetyki zostały wyprodukowane ręcznie, głównie z naturalnych składników i olejków eterycznych! W skład zestawu wchodzą: rozpuszczalna kula do kąpieli, przepiękna pralinka, dwie ‘trufle” oraz naturalne mydełko. Wystarczy na nie spojrzeć, by się zakochać. Dodamy jeszcze tylko, że pachną niezwykle zimowo: wyczujecie wyraźnie czekoladę, likier wiśniowy i owoc granatu, jednak nie próbujcie ich jeść! Za to, możecie kąpać się w nich do woli! Kosmetyki zostały zapakowane w piękne pudełko, które będzie przykuwać wzrok wszystkich uczestników Waszej kolacji wigilijnej! Ciekawe, kto z Waszych bliskich znajdzie swoje imię na dołączonym do nich blankieciku?

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: Kula do kąpieli (160 g) / Pralinka do kąpieli (50 g) / 2 x trufla do kąpieli (2 x 30 g) / naturalne mydełko (100 g)
  • Kosmetyki zostały wyprodukowane ręcznie, w większości z naturalnych składników i olejków eterycznych
  • Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko – w sam raz na prezent
2023-10-03T08:50:02+00:00