Potrzebujesz pomocy?

O nas

Nasza Misja

Poszukiwania odpowiedniego prezentu są często żmudne i czasochłonne. Dlatego też stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może odnaleźć prezent odpowiadający wszystkim gustom i na każdą okazję. Dzięki szerokiej ofercie naszych oryginalnych produktów, z powodzeniem uda Ci się znaleźć unikalny pomysł na prezent. Już nigdy nie będziesz się głowił, szukając prezentu dla mamy, chłopaka czy na Walentynki, zadając sobie odwieczne pytanie – Co kupić? Szeroka gama produktów o najwyższej jakości pozwoli Ci znaleźć odpowiedni prezent dla każdego.

Sklep Prezenty.pl został stworzony z myślą, by oferować naszym klientom najlepsze, najbardziej unikatowe i najbardziej zaskakujące prezenty na każdą okazję. W naszym asortymencie posiadamy najmodniejsze i najbardziej oryginalne produkty oraz niezapomniane przeżycia.

Nasz Zespół

Prezenty.pl to młody i dynamicznie rozwijający się zespół z motywacją do pracy każdego dnia. Dzięki naszej kreatywności, dzień w dzień stawiamy czoła wyzwaniu, jakim jest znalezienie najlepszych pomysłów na prezent dla mamy, taty, chłopaka czy na urodziny.

 

Obsługa klienta

Masz pytanie dotyczące zamówienia? A może chcesz skorzystać z konsultacji telefonicznej? Nasz zespół obsługi klienta jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Kompetentny, przyjazny i cierpliwy – z nami masz gwarancję znalezienia idealnego prezentu.

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 09:30 do 13:00 oraz 14:00 do 17:30.

Komentarze, propozycje

Nasi pracownicy stale poszukuje nowych, oryginalnych pomysłów na prezent. Jeśli jednak widziałeś coś godnego polecenia, a jeszcze tego u nas nie ma, napisz do nas na adres: service@prezenty.pl. Doceniamy każdą wiadomość od naszych klientów, a cenne wskazówki odpowiednio wynagradzamy.

Ponadto zawsze jesteśmy wdzięczni za wszelkie komentarze i sugestie. Naszym celem jest nieustanne polepszanie oferowanych przez nas produktów i usług, dlatego chętnie skorzystamy z Twoich wskazówek by  stać jeszcze lepszymi!

 

 

2023-12-07T16:05:36+00:00