Potrzebujesz pomocy?

Zestaw upominkowy SPA Wellness Natura

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Drewniane, klasyczne wiaderko, a w nim szczotka do włosów, twarzy i paznokci oraz rękawica do masażu, ręcznik i lusterko. Ten wyjątkowy zestaw upominkowy Wellness Natura to nie tylko idealny prezent, ale także zapowiedź niesamowitych doznań i wyjątkowych chwil w zaciszu swojego domowego Spa.

Other customers bought

Opis produktu

Pobudka, szybka kawa, jeszcze szybsze wyjście z domu, a później ekspresowe tempo do przedszkola, szkoły, pracy, a na koniec dnia jeszcze tylko zakupy, pranie, pasowanie, gotowanie i wreszcie, kiedy ma się wrażenie, że doba jest za krótka, a zmęczenie wychodzi uszami przychodzi czas na szybki prysznic. STOP! A gdyby tak zastąpić go relaksującą kąpielą w domowym SPA, w które z pewnością przeobrazi się nasza łazienka dzięki zestawowi Wellness Natura? W skład naturalnego, drewnianego zestawu wchodzą szczotka do włosów, twarzy i paznokci oraz rękawica do masażu, a wszystko to w towarzystwie miłego w dotyku ręcznika oraz lusterka. Dzięki naturalnym właściwościom zestawu, każda minuta spędzona w domowej łazience będzie wyjątkowa i odprężająca, a jej wnętrze wyglądać będzie stylowo i modnie. Jeśli opisany powyżej scenariusz dnia jest Ci dobrze znany lub w gronie Twoich znajomych czy rodziny jest ktoś, komu tak właśnie przebiega dzień, to zestaw upominkowy Wellness Natura będzie idealnym prezentem i pomysłem na wieczór po ciężkim dniu.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw upominkowy Wellness Natura zawiera: lustro szczotkę do włosów ręcznik szczotkę do paznokci szczotkę do twarzy rękawicę do masażu
2023-09-28T11:20:43+00:00