Potrzebujesz pomocy?

Zestaw upominkowy SPA Wellness Natura

85,90 zł
z VAT
- +
Drewniane, klasyczne wiaderko, a w nim szczotka do włosów, twarzy i paznokci oraz rękawica do masażu, ręcznik i lusterko. Ten wyjątkowy zestaw upominkowy Wellness Natura to nie tylko idealny prezent, ale także zapowiedź niesamowitych doznań i wyjątkowych chwil w zaciszu swojego domowego Spa.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Opis produktu

Pobudka, szybka kawa, jeszcze szybsze wyjście z domu, a później ekspresowe tempo do przedszkola, szkoły, pracy, a na koniec dnia jeszcze tylko zakupy, pranie, pasowanie, gotowanie i wreszcie, kiedy ma się wrażenie, że doba jest za krótka, a zmęczenie wychodzi uszami przychodzi czas na szybki prysznic. STOP! A gdyby tak zastąpić go relaksującą kąpielą w domowym SPA, w które z pewnością przeobrazi się nasza łazienka dzięki zestawowi Wellness Natura? W skład naturalnego, drewnianego zestawu wchodzą szczotka do włosów, twarzy i paznokci oraz rękawica do masażu, a wszystko to w towarzystwie miłego w dotyku ręcznika oraz lusterka. Dzięki naturalnym właściwościom zestawu, każda minuta spędzona w domowej łazience będzie wyjątkowa i odprężająca, a jej wnętrze wyglądać będzie stylowo i modnie. Jeśli opisany powyżej scenariusz dnia jest Ci dobrze znany lub w gronie Twoich znajomych czy rodziny jest ktoś, komu tak właśnie przebiega dzień, to zestaw upominkowy Wellness Natura będzie idealnym prezentem i pomysłem na wieczór po ciężkim dniu.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw upominkowy Wellness Natura zawiera: lustro szczotkę do włosów ręcznik szczotkę do paznokci szczotkę do twarzy rękawicę do masażu
2019-09-20T00:26:29+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.56 out of 5.00 stars. Based on 379 votes 1