Potrzebujesz pomocy?

Zestaw wyjazdowy z grawerem

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Ten praktyczny zestaw przyda się miłośnikom przyrody i podróży! Wielofunkcyjny scyzoryk, latarka i kompas to podstawowe wyposażenie tych, którzy wyruszają na poszukiwanie przygody. Metalowe etui, mieszczące w sobie te wszystkie przedmioty, jest charakterystyczne dzięki wygrawerowanym na nim danym właściciela. Super pomysł na prezent!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Idealny zestaw dla turysty! Zawiera wszystko to, co najpotrzebniejsze na kampingu czy wyprawie trekkingowej. W eleganckiej metalowej obudowie znajduje się latarka o długości 8,5 cm, zasilana przez dołączone do kompletu 3 baterie. Jej blask niezawodnie rozjaśni ciemności, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nie mniej przydatny będzie wielofunkcyjny scyzoryk. Wiele razy wykorzystasz nie tylko jego ostrze, ale także piłę czy nożyczki. Na pewno przyda się także jako otwieracz do butelek, korkociąg czy śrubokręt. W komplecie jest także kompas, który pozwoli utrzymać właściwy kierunek wędrówki wtedy, kiedy zawiedzie własna orientacja w terenie. A wszystko to w solidnej obudowie, ozdobionej herbem, na którym wygrawerowano imię miłośnika przygód na łonie przyrody! Grawerowanie sprawia, że ten zestaw turystyczny nabiera szczególnej wartości. Staje się osobistym prezentem, który z przyjemnością przyjmie każdy amator podróżowania. Można wykorzystać 10 znaków, żeby spersonalizować przedmiot, dzięki czemu stanie się naprawdę wyjątkowy. Szlachetny i piękny prezent dla wszystkich tych, którzy czują się najbardziej komfortowo na świeżym powietrzu. Praktyczny, a jednocześnie osobisty pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

  • Zawiera: kompas, latarkę i scyzoryk, 3 baterie do lampy, scyzoryk z ostrzem, piła, nożyczki, otwieracz do butelek, korek i śruby 
  • Wymiary: Obudowa: 19 x 7 cm, Kompas: 4,5 cm średnicy, Latarka: długość 8,5 cm
  • Uwaga: Przy grawerze nie używać znaków specjalnych (np. $, # itp.)
2023-09-26T00:15:05+00:00