Potrzebujesz pomocy?

Zestaw do tworzenia biżuterii

65,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Realizuj swoje pasje i zostań projektantem biżuterii! Od teraz każdy może stworzyć unikalne łańcuszki, bransoletki i wisiorki. Nic Cię nie ogranicza, a możliwości są tysiące! Stwórz unikalną biżuterię razem z tym wyjątkowym zestawem!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Ten zestaw do tworzenia biżuterii zawiera wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby stworzyć unikalne ozdoby. Własnoręcznie zrobiona biżuteria podkreśli Twój styl i zachęci koleżanki do eksperymentów z tworzeniem swoich ozdób. W zestawie znajduje się 8 łańcuszków, 4 karabińczyki, 4 kolorowe, ozdobne wstążki, 4 kolorowe piórka i 6 różnych zawieszek - od serduszka, po kwiatek. Wystarczy, że „uzbroisz” się w pęsetę i do dzieła! Poświęć chwilę, aby na długo móc cieszyć się swoim własnym zestawem unikalnej biżuterii. Możliwości są ogromne! Możesz stworzyć coś eleganckiego, lub dowcipnego, na wieczorne spotkanie, czy obiad z przyjaciółmi lub rodziną. Dopasuj swoja biżuterię za każdym razem do konkretnej okazji! Ten zestaw to świetny początek nowego hobby i idealny prezent dla dziewczynek w wieku od 8 do 15 lat. To doskonały pomysł na wspaniałą zabawę i najszybszy sposób na to, by odnaleźć swój własny, wyjątkowy styl! To także idealny pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw do tworzenia biżuterii zawiera: 2 naszyjniki, 4 łańcuszki, 4 mini karabińczyki, 2 łańcuszki na bransoletki, 15 łączeń w formie kółeczek, 4 kolorowe piórka, 4 kolorowe nici, 4 zawieszki (ksztalłty), 2 zawieszki (napisy) - "believe" i "totesamaze"
  • Wymiary opakowania: 15 x 12 x 3 cm
  • Produkt nie odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia
2023-10-03T09:29:01+00:00