Potrzebujesz pomocy?

Zestaw do tworzenia biżuterii

65,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +
Realizuj swoje pasje i zostań projektantem biżuterii! Od teraz każdy może stworzyć unikalne łańcuszki, bransoletki i wisiorki. Nic Cię nie ogranicza, a możliwości są tysiące! Stwórz unikalną biżuterię razem z tym wyjątkowym zestawem!

Other customers bought

Opis produktu

Ten zestaw do tworzenia biżuterii zawiera wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby stworzyć unikalne ozdoby. Własnoręcznie zrobiona biżuteria podkreśli Twój styl i zachęci koleżanki do eksperymentów z tworzeniem swoich ozdób. W zestawie znajduje się 8 łańcuszków, 4 karabińczyki, 4 kolorowe, ozdobne wstążki, 4 kolorowe piórka i 6 różnych zawieszek - od serduszka, po kwiatek. Wystarczy, że „uzbroisz” się w pęsetę i do dzieła! Poświęć chwilę, aby na długo móc cieszyć się swoim własnym zestawem unikalnej biżuterii. Możliwości są ogromne! Możesz stworzyć coś eleganckiego, lub dowcipnego, na wieczorne spotkanie, czy obiad z przyjaciółmi lub rodziną. Dopasuj swoja biżuterię za każdym razem do konkretnej okazji! Ten zestaw to świetny początek nowego hobby i idealny prezent dla dziewczynek w wieku od 8 do 15 lat. To doskonały pomysł na wspaniałą zabawę i najszybszy sposób na to, by odnaleźć swój własny, wyjątkowy styl! To także idealny pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw do tworzenia biżuterii zawiera: 2 naszyjniki, 4 łańcuszki, 4 mini karabińczyki, 2 łańcuszki na bransoletki, 15 łączeń w formie kółeczek, 4 kolorowe piórka, 4 kolorowe nici, 4 zawieszki (ksztalłty), 2 zawieszki (napisy) - "believe" i "totesamaze"
  • Wymiary opakowania: 15 x 12 x 3 cm
  • Produkt nie odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia
2020-09-18T15:38:59+00:00