Potrzebujesz pomocy?

Zaparzacz do herbaty Marionetka

Już od: 49,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Pomyśl sobie, że każdego ranka wypijasz ulubioną herbatę będąc w fantastycznym nastroju. Dzięki uroczemu zaparzaczowi do herbaty w kształcie marionetki stanie się to możliwe. Oszałamiający aromat świeżo parzonej herbaty lub ziół i prześliczna mała marionetka, która wnosi nawet w pochmurny w poranek radość i uśmiech. Prawda, że to śliczny podarunek dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrą herbatę w miłym towarzystwie?!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Ten piękny podarunek sprawi, że codziennie przygotowując sobie herbatę będziesz się uśmiechać. Zresztą trudno się dziwić, wystarczy spojrzeć na tą urokliwą marionetkę, której sukienka pełna pachnących herbacianych liści wiruje w Twoim kubku lub filiżance, a tancerka przebiera wciąż szybciej i szybciej swoimi małymi stópkami. Mały krzyżyk, do którego przymocowana jest marionetka, pozwoli Ci przynosić ją z miejsca do miejsca. 
Koszyk zaparzacza został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a pozostałe elementy są silikonowe. Po użyciu wystarczy odkręcić koszyczek i wymyć go ręcznie lub w zmywarce. Następnie znowu możesz go wypełnić ulubioną herbatą! Śliczny, praktyczny prezent, który rozbawi, ucieszy i zdobędzie serce młodych i starych, małych lub dużych amatorów herbaty!

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 3,8x3,8x17,8cm
  • Kolor: Flioletowy lub zielony

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 3,8x3,8x17,8cm
  • Kolor: Flioletowy lub zielony

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 3,8x3,8x17,8cm
  • Kolor: Flioletowy lub zielony
2023-10-03T08:22:26+00:00