Potrzebujesz pomocy?

Zakładka do książek “Plama krwi"

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Idealny dodatek do powieści grozy, książek sensacyjnych i kryminałów ! Zakładka w kształcie zastygniętej plamy krwi będzie nie tylko zabawnym, ale jednocześnie praktycznym prezentem dla moli książkowych i wielbicieli literatury.

Other customers bought

Opis produktu

Niebywale rzadko udaje się nam znaleźć tyle wolnego czasu, żeby w spokoju przeczytać książkę od deski do deski. Najczęściej wzywają nas obowiązki zwane pracą, rodziną, czy jak tam chcesz je zakwalifikować. Z drugiej strony czasami warto przyjemności rozłożyć na dłużej i delektować się czytaniem kolejnych stron i odkrywaniem dalszej historii. Bez względu na sytuację, aby nie zapomnieć, w którym momencie skończyliśmy czytanie, warto się zaopatrzyć w dobrą zakładkę. Jeżeli uwielbiasz czytać horrory, kryminały, czy powieści sensacyjne zakładka “Plama krwi” wydaje się na taką okoliczność idealna. Doskonale się sprawdzi również jeśli studiujesz medycynę lub kryminologię. No dobrze, także romantyczki i zagorzałe wielbicielki literatury kobiecej z przewrotnym poczuciem humoru docenią jej zalety.
Fajny prezent dla tych, którzy lubią czytać i jednocześnie bawią ich nietypowe gadżety. Silikonowa zakładka do książki, która wygląda jak plama krwi ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę. Oprócz tego, że dzięki niej zaznaczysz odpowiednią stronę, to raczej nie musisz się obawiać, że zaginie w bałaganie. Plama krwi zdecydowanie przyciąga wzrok każdego.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: silikon
  • Długość: około 25 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T14:29:52+00:00