Potrzebujesz pomocy?
Darmowy zwrot do 30 dni Zrób zakupy, zapłać przelewem Potrzebujesz pomocy? +48 22 39 70 138

Wyhoduj mnie: Świąteczna Choinka

35,90 zł
z VAT
- +

W MAGAZYNIE

Bożonarodzeniowe drzewko, które będzie przypominać o Twoich życzeniach świątecznych nawet wtedy, gdy będziesz tysiące kilometrów stąd. Doskonały pomysł na prezent, który sam rośnie!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Powiedz „Wesołych Świąt” wręczając bliskiej osobie małą choinkę do własnoręcznej uprawy w doniczce. Obserwuj jak rośnie i promieniuje zapachem zimowego lasu w Twoim mieszkaniu. Idealne drzewko do postawienia na biurku lub na półce w kuchni. Ten oryginalny prezent sprawi, że najbliższe Boże Narodzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Ma olbrzymią przewagę nad sztucznymi choinkami, które rażą bezdusznością, dzięki czemu to znakomita propozycja prezentu dla singli lub osób mieszkających w niewielkich pomieszczeniach. By uzyskać ładne, małe drzewko świąteczne wystarczy roztoczyć nad nim opiekę i śledzić jego powolny i stały wzrost. W opakowaniu załączamy instrukcję hodowli. Choinka idealnie nadaje się pod wsunięcie pod nią slodkich prezentów lub kartki z życzeniami. Polecamy ten fascynujący prezent dla bliskich, przyjaciół i znajomych.

Informacje szczegółowe

 • Choinka obejmuje: opakowanie nasion donica z drewna kokosowego paczka kompostu (do użytku podczas podlewania) sadzak instrukcja
 • Wymiary: 8,5 x 7 x 8,2 cm
 • Opakowanie zawiera oryginalne nasiona.
 • Ponieważ ich data ważności jest krótkotrwała, powinny być zasadzone jak najszybciej po rozpakowaniu prezentu, aby zmaksymalizować możliwość sukcesu sadzenia.
 • Uwaga: roślina jest produktem naturalnym i jej wzrastanie nie jest w pełni kontrolowane. Rośliny mogą różnić się od prezentacji w instrukcji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2018-11-12T10:02:30+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.63 out of 5.00 stars. Based on 262 votes 1