Potrzebujesz pomocy?

Wycieraczka - Batman

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

od 09.01.

Marzysz o byciu Batmanem? Ten prezent sprawi, że znajdziesz się o krok lub dwa bliżej do jego realizacji. Stylowa wycieraczka "Witamy w Batcave" każdemu fanowi Batmana pozwala się poczuć superbohaterem w czterech ścianach własnego domu. Fajny pomysł na prezent dla wszystkich wielbicieli tego niesamowitego herosa!

Other customers bought

Opis produktu

Nananana nananana - Batman! Jeśli uwielbiasz tego bohatera, to z pewnością znasz intro 1966. My przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze jedną, bardzo specjalną niespodziankę. Nananana nananana prezentujemy niesamowitą wycieraczkę sygnowaną przez wytwórnię DC Comics. Stylowa wycieraczka z naturalnego włókna kokosowego z czarnym oficjalnym symbolem superbohatera to nie jest przeciętny, byle jaki dywanik, w który można tak sobie wytrzeć brudne buty. To znak dla gości, że za tymi drzwiami mieszka bardzo wyjątkowa osoba. Powinni poczuć się zaszczyceni, ze zostali zaproszeni do jaskini nowego superbohatera. 
 I chociaż sam Batman skrupulatnie ukrywał miejsce swojego pobytu i nikt nie wiedział, gdzie go można odnaleźć, to przecież Tobie zupełnie nie przeszkadza, żeby zaznaczyć, że właśnie tutaj, dokładnie w tym miejscu mieszka jego największy fan! Oto doskonały gadżet oraz pomysł na podarunek dla każdego wielbiciela przygód jednej z najbardziej znanych komiksowych postaci. Prezent, który daje moc!

Informacje szczegółowe

  • Oryginalne produkt DC Comics
  • Z logo Batmana i napisem "Welcome to the Batcave"
  • Na spodzie powłoka antypoślizgowa
  • Wymiary: 60 x 40 cm
  • Materiał: 100% Włókno kokosowe

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-10-03T10:23:48+00:00