Potrzebujesz pomocy?

Uchwyt na monety „Serce”

205,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Poszukując prezentu, który uszczęśliwi warto zadbać o to, aby był wyjątkowy. Dokładnie taki jest uchwyt na monety „Serce” – stylowy design, wysokiej jakości materiały oraz pole magnetyczne pełne grosików sprawią, że ukochana osoba będzie zachwycona podarunkiem, a pieniądze dadzą jej szczęście i dobry nastrój, nawet jeśli będą tylko pięknym elementem dekoracji waszej wspólnej sypialni. Idealny pomysł na prezent dla kogoś bardzo bliskiego.

Other customers bought

Opis produktu

Pieniądze podobno szczęścia nie dają, ale podarowany od kogoś grosik zawsze zostawiamy na pamiątkę, a szczęścia które ma przynieść wypatrujemy na każdym roku. Często także sami podarowujemy w prezencie drobny bilon, obsypujemy złotymi monetami parę nowożeńców oraz wkładamy pieniążek do portfela. Wszystkie te zabiegi mają na calu przynieść pomyślność, radość i bogactwo. Kiedy więc okazuje się, że teraz z drobnych monet stworzyć możemy przynoszące wielkie szczęście arcydzieło, nie pozostaje nic innego jak podarować w prezencie najbliższej osobie uchwyt na monety „Serce” i wspólnie tworzyć to dzieło. Wykonany z lustrzanej stali nierdzewnej uchwyt w kształcie serca to magnetyczna powierzchnia, do której przyczepić można drobne monety, tak aby utworzyły piękny, stylowy i wyszukany element dekoracji, przynosząc jednocześnie życie w dobrobycie. Piękny przedmiot może także posłużyć jako miejsce do wyznania uczuć czy przekazania dobrych informacji. Uchwyt na monety „Serce” to idealny prezent dla ukochanej osoby, dlatego doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin, walentynek czy rocznicy. Będzie także wyjątkowym podarkiem dla nowożeńców w dniu ich ślubu. Oczarowani jego pięknem i oryginalnością będą mogli razem budować swoje wspólne szczęście. Kiedy więc następnym razem, ktoś powie ci, że pieniądze szczęścia nie dają, podaruj mu uchwyt na monety „Serce”. Nie tylko będzie pod wrażeniem upominku, ale także każde spojrzenie na niecodzienny upominek, sprawi wiele radości.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: lustrzana stal nierdzewna, magnes neodymowy (Ø 2 cm) w środku serca
Uwagi:
    • Magnesy mogą wpływać na działanie rozruszników serca i wszczepionych defibrylatorów – należy zachować wystarczająca odległość tych urządzań
    • Magnesy wytwarzają silne pole magnetyczne, mogą zniszczyć laptopy, telefony komórkowe, itp

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T13:43:41+00:00