Potrzebujesz pomocy?

Trofeum - Śpiewająca Ryba

129,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Klasyczny i zabawny pomysł na prezent! Ta sztuczna ryba - trofeum, kiedyś była gadżetem, który królował w większości amerykańskich domów. Teraz może stać się zabawną ozdobą również w Twoim mieszkaniu. To nie jest zwykła ryba, którą powiesisz na ścianie jako trofeum - ta ryba ma jeszcze niesamowitą umiejętność. Jeśli tylko wykryje ruch zaczyna śpiewać i poruszać płetwą! Jest niesamowita!

Other customers bought

Opis produktu

Tej rybie można zdecydowanie pozazdrościć zdolności tanecznych i wokalnych oraz umiejętności zwracania na siebie uwagi. Wystarczy, że zawiesisz ją na ścianie i jeżeli ktokolwiek pojawi się w jej pobliżu natychmiast zacznie machać rytmicznie płetwą i śpiewać! Nie ma możliwości żeby Twoi goście nie oszaleli na jej punkcie. To po prostu prawdziwy hicior. Trofeum z wyprawy wędkarskiej połączone z przezabawnym gadżetem! Być może nasza ryba nie ma zbyt długiego repertuaru, ale dwie piosenki, które zna na pamięć w jej wykonaniu brzmią za każdym razem perfekcyjnie. Musisz to usłyszeć√, bo żadne słowa tego nie oddadzą. Nie dość, że nie fałszuje, to jeszcze wybija ogonem rytm piosenek, co jest prawdziwie spektakularne! Nie zdziw się, że będziesz codziennie jej wtórować i nucić “Don’t worry be happy” lub “I will survive” Śpiewająca ryba - trofeum to idealny pomysł na prezent dla fanów zabawnych dekoracji wnętrz. Twoi znajomi na pewno będą ci zazdrościć tego gadżetu! Taki podarunek na pewno ucieszy każdego melomana i wędkarza, a melomana -wędkarza to już na 1000%!

Informacje szczegółowe

  • Naturalnej wielkości okonia
  • Może albo stać albo wisieć
  • Zaczyna tańczyć i śpiewać po naciśnięciu przycisku lub wykryciu ruchu Śpiewa: “Don’t worry be happy” i “I will survive”
  • Długość: około 28 cm
  • Wymagane 4 bateria AA (nie ma ich w zestawie)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T14:13:46+00:00