Potrzebujesz pomocy?

Kod: cyber25 / Ważny do 22.11.2017 / Minimalne wartość zamówienia 99zł / na wszystkie produkty z kategori Prezenty Personalizowane / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Taśma urodzinowa "Happy Birthday"

Ten pomysłowy gadżet w postaci taśmy urodzinowej z napisem "Happy Birthday" może niejednego wyratować z opresji! Umożliwi przygotowanie dekoracji urodzinowej w kilka minut! Wystarczy przykleić i już! Świetny pomysł na prezent!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
50,90 zł
(1,54 zł / m)
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

W dzisiejszym zaganianym świecie nie zawsze na wszystko starcza nam czasu. Zdarza się, że w natłoku zajęć zapomnimy o czymś naprawdę ważnym. Jednak na urodziny bliskiej osoby zawsze powinniśmy być przygotowani. Zaopatrzmy się więc w ten mały, ale jakże przydatny przedmiot! Kiedy nadejdzie pora, taśma z życzeniami urodzinowymi przyjdzie nam z pomocą! Używając jej, w krótkim czasie wyczarujemy niebanalną dekorację dla uczczenia jubilata! Wystarczy rozciągnąć taśmę pomiędzy ramą drzwi i meblami! Zajmie to naprawdę jedynie 2-3 minuty! I na pewno nic się nie odklei! Jakość produktu potwierdzona jest przecież przez oryginalny znak Tesa. Bardzo wytrzymały klej pozwoli na przytwierdzenie taśmy do najbardziej nawet gładkiej powierzchni. Już sama taśma z życzeniami „Happy birthday to you” wystarczy jako samodzielna dekoracja. Jednak zawsze zawiesić można na niej jeszcze inne elementy, na przykład balony w różnych kształtach czy kolorowe girlandy. Na rolce są aż 33 metry taśmy o szerokości 5 centymetrów – można poszaleć! Jubilat w każdym wieku na pewno będzie szczęśliwy widząc, że jest w centrum zainteresowania, bo to dla niego bliscy wyczarowali takie cudo! Warto ten pomysłowy produkt po prostu mieć w domu – przyda się w stosownym momencie. Można go też kupić z przeznaczeniem na prezent!

Informacje szczegółowe

 • Wymiary 33 cm x 5 cm
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-22T08:44:19+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 131 votes 1