Potrzebujesz pomocy?

Tarcza Wikingów z mini toporkami

365,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Zawieście tarczę Wikingów na drzewie w ogrodzie, w domowym garażu lub piwnicy i trenujcie koordynację. Rzucanie do celu mini toporkami to świetna zabawa i doskonałe ćwiczenie koncentracji. Super prezent dla każdego, kto w głębi ducha czuje się żądnym przygód i walecznym Wikingiem! Zestaw, który przyniesie mnóstwo radości.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Rzucanie toporami to dla mieszkańców północy nic nowego. Robili to już od tysięcy lat. Zwłaszcza Wikingowie byli biegli w tej dziedzinie. Posiadali różnej wielkości topory, których używali nie tylko podczas walk, ale również podczas konkursów. Jednak w ostatnich latach zapomnieliśmy, jaka to może być świetna zabawa i przerzuciliśmy się na lotki, ale wystarczy! Czas wrócić do starej, dobrej tradycji. Zawieś na drzewie tarczę wykonaną z naturalnych materiałów i zaproś do rywalizacji rodzinę i przyjaciół. Niech każdy chwyci w dłoń topór i sprawdźcie, kto wśród was jest prawdziwym mistrzem! Łatwo to zauważyć, bo zwycięzca trafia w sam środek tarczy. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujecie do rozpoczęcia rozgrywki. W jutowej torbie znajdziecie między innymi 3 miniaturowe toporki, tarczę i instrukcję obsługi w języku angielskim. Małe toporki Wikingów są wykonane są ze stali i drewna, ale oczywiście są znacznie mniejsze i lżejsze od zwykłych toporów! Pomimo tego, że nie są tak ostre jak oryginały to tarcza Wikingów z mini toporkami jest rekomendowana, jako prezent dla młodzieży i dorosłych.

Informacje szczegółowe

  • W skład zestawu wchodzi: 1 jutowa torba do przechowywania, 1 tarcza ze sznurem do zawieszenia, 3 miniaturowe toporki, 9 uchwytów do wymiany, 1 zestaw naprawczy , 1 instrukcja obsługi (w języku angielskim)
  • Wymiary: Średnica tarczy - 25 - 30 cm, Wymiary toporków około 15 x 5 cm
  • Materiały: Sosna zwyczajna - tarcza, Dąb (rękojeść toporka), Metal (ostrze toporka), Juty (worek do przechowywania)
  • Uwagi: Zestaw dla młodzieży i dorosłych Topory nie są tak ostre jak rzeczywiste siekiery lub noże.
2023-12-07T13:55:37+00:00