Potrzebujesz pomocy?

Tarcza Wikingów z mini toporkami

365,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Zawieście tarczę Wikingów na drzewie w ogrodzie, w domowym garażu lub piwnicy i trenujcie koordynację. Rzucanie do celu mini toporkami to świetna zabawa i doskonałe ćwiczenie koncentracji. Super prezent dla każdego, kto w głębi ducha czuje się żądnym przygód i walecznym Wikingiem! Zestaw, który przyniesie mnóstwo radości.

Other customers bought

Opis produktu

Rzucanie toporami to dla mieszkańców północy nic nowego. Robili to już od tysięcy lat. Zwłaszcza Wikingowie byli biegli w tej dziedzinie. Posiadali różnej wielkości topory, których używali nie tylko podczas walk, ale również podczas konkursów. Jednak w ostatnich latach zapomnieliśmy, jaka to może być świetna zabawa i przerzuciliśmy się na lotki, ale wystarczy! Czas wrócić do starej, dobrej tradycji. Zawieś na drzewie tarczę wykonaną z naturalnych materiałów i zaproś do rywalizacji rodzinę i przyjaciół. Niech każdy chwyci w dłoń topór i sprawdźcie, kto wśród was jest prawdziwym mistrzem! Łatwo to zauważyć, bo zwycięzca trafia w sam środek tarczy. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujecie do rozpoczęcia rozgrywki. W jutowej torbie znajdziecie między innymi 3 miniaturowe toporki, tarczę i instrukcję obsługi w języku angielskim. Małe toporki Wikingów są wykonane są ze stali i drewna, ale oczywiście są znacznie mniejsze i lżejsze od zwykłych toporów! Pomimo tego, że nie są tak ostre jak oryginały to tarcza Wikingów z mini toporkami jest rekomendowana, jako prezent dla młodzieży i dorosłych.

Informacje szczegółowe

  • W skład zestawu wchodzi: 1 jutowa torba do przechowywania, 1 tarcza ze sznurem do zawieszenia, 3 miniaturowe toporki, 9 uchwytów do wymiany, 1 zestaw naprawczy , 1 instrukcja obsługi (w języku angielskim)
  • Wymiary: Średnica tarczy - 25 - 30 cm, Wymiary toporków około 15 x 5 cm
  • Materiały: Sosna zwyczajna - tarcza, Dąb (rękojeść toporka), Metal (ostrze toporka), Juty (worek do przechowywania)
  • Uwagi: Zestaw dla młodzieży i dorosłych Topory nie są tak ostre jak rzeczywiste siekiery lub noże.
2020-04-07T05:53:38+00:00