Potrzebujesz pomocy?

Szokujący Uścisk

35,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Zostań żartownisiem w gronie swoich znajomych! Tego Szokującego Uścisku Twoi kumple na pewno długo nie zapomną i sami będą chcieli pożyczyć od Ciebie to niezwykłe małe urządzenie! Super pomysł na prezent dla każdej osoby z poczuciem humoru, która doceni „elektryzujący” uścisk dłoni! Na powierzchni urządzenia wytwarza się prąd o niewielkim natężeniu, który przeskakuje na rękę, z którą się witacie!

Other customers bought

Opis produktu

Klasyka żartów rodem z amerykańskich komedii! To malutkie i zupełnie niepozorne urządzenie, wywołuje prawdziwy szok u każdego, kto się z nim spotka! I to dosłownie! Na pewno widzieliście w niejednym filmie, gdy dwie osoby podają sobie dłonie na powitanie i jedna z nich dosłownie podskakuje podczas uścisku ręki! Wiele osób ocenia ludzi, których widzi po raz pierwszy w życiu po tym, jak ściskają dłoń, czy na „zdechłą rybę”, czy na szczęście „prawdziwie, po męsku”. Kobieta i mężczyzna wybiorą się na kolejną randkę, jeśli między nimi coś „zaiskrzy’. Dzięki temu szokującemu uściskowi, będzie iskrzyć a TO podanie dłoni będziecie pamiętać jeszcze długo! Jeśli chwycisz urządzenie i podasz komuś rękę, Twoja „ofiara” dozna naprawdę szoku! Zostanie „kopnięta” prądem o niewielkim natężenie. Będzie ono jednak na tyle mocne, że poczuje je w swojej dłoni, od której odskoczy, niczym oparzona! Szokujący Uścisk nie wywoła mocnego bólu, a jedynie krótkotrwałe odczucie, przez które podskoczy lub odskoczy od Was!

Informacje szczegółowe

  • W zestawie z czterema bateriami AG3
  • UWAGA: urządzenie nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 r.ż. oraz dla osób z rozrusznikami serca oraz z chorobami serca

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-14T22:17:42+00:00