Potrzebujesz pomocy?

Festiwalowy zestaw survivalowy

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Lato to czas koncertów i festiwali. Bilety są już zarezerwowane, plecak spakowany i pędzisz spotkać się z grupą znajomych? A czy znasz motto, że ’Drobne prezenty umacniają przyjaźń?” uwierz, że survivalowy zestaw festiwalowy sprawi, że oni cię po prostu pokochają.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Słońce, lato, głośna muzyka i dużo zabawy - sezon festiwalowy oferuje niezliczone atrakcje i niezapomniane chwile. Świetna impreza, koncert ulubionego muzyka, albo po prostu festiwalowy weekend to super okazje, żeby bawić się w gronie przyjaciół. Zaskocz ich fantastycznym, praktycznym podarunkiem, który z pewnością okaże się niezastąpiony! W survivalowym zestawie znajdą paczkę chusteczek, plastry i zatyczki do uszu. Pięć jednorazowych nakładek na sedes zdecydowanie się przydaje w miejscach, gdzie do toalety kłębi się dziki tłum. A kolorowy kawałek kredy do włosów pozwoli im się cieszyć zupełnie nowym odcieniem fryzury. Zabawny zmywalny tatuaż sprawi, że poczują się totalnie wakacyjnie. A umieszczony w zestawie gwizdek pozwoli wam się zawsze odnaleźć wśród innych uczestników imprezy. Równie użyteczny jest składany plastikowy kubek. W sumie przyznacie, że survivalowy zestaw festiwalowy, to naprawdę wspaniały pomysł na prezent dla przyjaciół. Kolorowy, odjazdowy i jednocześnie niesamowicie praktyczny. W dodatku poręczny, więc zmieści się bez problemu w plecaku czy torbie. Po prostu musicie go mieć!

Informacje szczegółowe

  • W zestawie: 4 plastry, 1 pudełko chusteczek, 1 kreda do włosów, 1 para zatyczek do uszu, 5 jednorazowych nakładek na sedes, 1 składany plastikowy kubek, 1 zmywalny tatuaż, 1 gwizdek
  • Opakowanie: 19 x 14 x 2,5 cm
2023-03-21T00:13:46+00:00