Potrzebujesz pomocy?

Stempel na grilla i BBQ

79,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Jako testerzy wszelkich gadżetów możemy napisać jedno: ten stempel na grilla i BBQ to absolutny hit! Sprawdzi się, jako prezent na Dzień Chłopaka i Dzień Ojca, jeśli faceci bliscy Twojemu sercu uwielbiają urządzać grill party. Pomyślcie, że na soczystej karkówce, kiełbasce albo steku widzicie imię tego, który w pocie czoła zgrillował dla Was te cuda!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Twój przyjaciel/ tata/ mąż robi najlepsze steki z grilla, którego nie można pomylić z żadnym innym?! Mamy dla Was propozycję idealnego prezentu dla faceta – mistrza grilla i BBQ! Teraz możesz kupić stempel na grill i BBQ, dzięki któremu każdy idealny kawałek mięsa, jaki ściągniecie z Waszego grilla, będzie opatrzony Waszym imieniem! Jeśli ciśnie Wam się na usta pytanie: jak to działa, śpieszymy z odpowiedzią! Stempel działa, jak dawne drukarnie: ustawiasz na nim litery imienia (albo cokolwiek zechcecie „wypalić” na krwistych stekach Waszych gości, wkładacie stempel do źródła gorąca i gdy będzie odpowiednio rozgrzany, przykładasz go do kawałka mięsa, który w jednej chwili zyskuje imię mistrza grilla! Zresztą - na stemplu możesz ustawić także nazwę swojej ulubionej drużyny piłkarskiej, Happy Birthday - na urodziny kumpla, czy imię ukochanej. W tym ostatnim przypadku to i tak Wy będziecie najatrakcyjniejszym „mięskiem” na grillu! Super prezent dla fanów grilla!

Informacje szczegółowe

  • Materiał: Stal szlachetna, drewno (rączka)
  • Wymiary: 9 x 48 cm
  • Stempel może pomieścić maksymalnie 20 znaków w dwóch liniach
  • Poszczególne litery w zestawie: 3xA; 2xB; 2xC; 3xD; 2xE; 2xF; 1xG; 2xH; 3 x I; 1 x J; 1 x K; 4 x L; 2xM; 2xN; 4xO; 2xP; 1xQ; 4xR; 3xS; 3xT; 2xU; 1xV; 1xW; 1xX; 2xY; 1xZ; 8xpustych pól
2023-02-06T20:02:10+00:00