Potrzebujesz pomocy?

Serce z zakładek grawerowania

59,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Dar z Serca: Eleganckie zakładki ze stali sprężynowej niesie prywatnego grawerowanie na nim. Więc nie tylko zawsze tam, gdzie trzeba więcej, ale jest szczęśliwy powrót do Nowego uważać na to, osobisty prezent. Dla moli książkowych jak mały prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie niezły pomysł!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Oczywiście pies błotna lub połamane kręgosłupy są dla każdego, kto kocha książki, nie ma alternatywy. W oczach ma niemal boli! Aby zawsze wiedzieć, gdzie przestał czytać, więc musi zakładka temu - a teraz swoje prezenty-godzinne strajki:

Eleganckie zakładki w kształcie serca wykonane ze stali sprężynowej jest po prostu piękne akcesoria, które po prostu lubi używać. Pięknie zaprojektowane z pasującymi czerwoną wstążkę z doskonałym wykończeniem, dużo przyjemności masz na heartwarming zakładkę. Osobisty grawerowanie tylko wisienką przychodzi do I, ponieważ jest z uprzejmy, mały prezent pomysł indywidualny prezent.

Powody zakładek serca jest wielu, którzy kochają dziękuję lub windę, mały prezent na urodziny lub Boże Narodzenie, ... ludzi, książek, na pewno tak zrobić przyjemność. Stylowy pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Serce zakładek na taśmie

Materiał: ze stali sprężynowej
z osobistego grawerowania
w przezroczystej kopercie prezent

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T23:09:49+00:00