Potrzebujesz pomocy?

Serce skarbonka z wygrawerowanym

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Jako skarbonki na ślub, jak również przyjęcie jako pomysł na prezent dla każdej romantycznej okazji: heart skarbonki z grawerowanie dwa nazwiska i datę wygląda bardzo eleganckie i stylowe - tak para oszczędza! Dać wspaniałą motywację uzyskując czas sen ślubną, aby zapisać się na romantyczne wakacje, ....

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Serce że Big obiecuje: Pole pieniądze szlachetny kształt serca jest w dwóch aspektach czegoś wyjątkowego! Hołd do ciebie tak bardzo specjalnego związku między dwojgiem ludzi, bo na zewnątrz wysoki połysk dwa nazwiska są uwiecznione. Po drugie, to oszczędza cenny skarbonki na unikalne doświadczenie na zewnątrz - głównie wesela, którego data jest wygrawerowany z nazwiskami razem na polu Serce pieniędzy. umieszczone w widocznym miejscu nie tylko dwóch kochanków tak zmotywowany do wypełnienia serca, goście i rodzina z pewnością przyczyni się do zapewnienia, że ​​sen ślub może przyjść szybko.

Skrzynka pieniądze romantyczny dla par można także użyć naturalne traktuje się na wielkie wakacje lub zwrócić (nowy) dom w stawie. W każdym przypadku, dar miłości dla wszystkich przychodzi, planowanie Fantastyczny, na pewno bardzo wielki temat!

Informacje szczegółowe

Serce pieniędzy pole z nazwą

4,3 x 9 x 8,7 cm
Grawerowane: dwa nazwiska i datę
posrebrzane i matowieniu-proof
znaków nie ma specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T16:13:47+00:00