Potrzebujesz pomocy?

Serce Medalion z osobistym grawerowanie - Srebrny

279,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Jego biżuteria więc trzeba - tak prosty, ale elegancki cudownie! Te cechy łączą się w stylowej serca medalionu. W srebro lub w zależności od wyboru i róży w połączeniu z osobistym grawerowanie wyboru, przyczepa podgrzać w tym łańcuchu pewnością sercu ukochanej - sprytny pomysł, aby ktoś daje wspaniały środek sprawa!

* Pola wymagane

279,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Grzywny biżuteria jest jednym z najlepszych prezentów, które można zrobić: małe pudełko, które otwiera się obiecująco, a następnie pojawi się eleganckie klejnot. W medalionie w romantycznym kształcie serca, w tym grawerowanie i naszyjnik dopasowania, przyjemna niespodzianka jest nieunikniona!

Polerowane medalion jest dostępny w dwóch wersjach: Można wybrać pomiędzy chłodnym srebro i blady róż. Aby wisiorek serca jest również ze względu na korzyści, chodzi o łańcuchu dopasowywania kolorów. Z tyłu medalionu następnie czeka na specjalnym zaskoczeniem dla tych z Was, odbiorcy - osoba została wybrana do grawerowania; pseudonim, aby się inicjałami czegokolwiek odbiorcy jest możliwe.

Medalion serca grawerowane można również otworzyć, zapewniając przestrzeń dla małych pamiątek, jak wiadomość na kawałku papieru lub małe zdjęcie. Powiedzieć „kocham cię” out Schmuckart i przekazać tego pięknego okazu!

Informacje szczegółowe

Serce Medalion z osobistym grawerowania

Wybór: Srebrny
W zestawie: 1 Serce Medalion, 1 łańcuch
Charakterystyka:
Polerowane Serce Medalion
Charm można otworzyć
małej wnęki we wnętrzu
w tym naszyjnik dopasowania
Dzięki żądanie personalizacja grawerowania (maksymalnie 7 znaków)
Materiał: 925
Srebro
wymiary:
Łańcuch 50 cm
Medalion: około 19,5 x 26,7 mm
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-08-12T13:25:00+00:00