Potrzebujesz pomocy?

Samopodlewające się Doniczki

145,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy niekoniecznie chcą pielęgnować regularnie swoje roślinki, a lubią otaczać się zielenią. Ekstremalnie praktyczne, samopodlewające się doniczki to prostota, piękno i funkcjonalność w jednym. Rewelacyjne rozwiązanie!

Other customers bought

Opis produktu

Kontakt z zielenią to coś, co wpływa pozytywnie na nastrój i skutecznie koi nerwy. Rośliny to przyjaciele człowieka: oczyszczają powietrze i wprowadzają dobry, pozytywny klimat w mieszkaniu. Jednak nie zawsze mamy czas i siłę na pielęgnację swojego mini ogródka. Harmonia w naturze została przywrócona dzięki jednemu prostemu pomysłowi. Idealnym rozwiązaniem są samopodlewające się doniczki. Nie dość, że prezentują się niezwykle ciekawie, a dzięki minimalistycznemu designowi wpasują się praktycznie w każdą przestrzeń, to sprytny system nawadniania sprawi, że nie będzie już trzeba martwić się, że Twoje roślinki zwiędną. Wystarczy, że raz na jakiś czas uzupełnisz pojemnik na wodę znajdujący się pod doniczką, a ziemia będzie nawodniona w odpowiednim, wymaganym stopniu. Dwie wiszące doniczki w zestawie pozwolą zaoszczędzić przestrzeń np. na parapecie, do tego umożliwią umiejscowienie roślin w miejscach dotąd niedostępnych. Dwa paski taśmy samoprzylepnej dołączone do każdej doniczki umożliwią solidne przytwierdzenie jej niemal do każdej powierzchni. Śliczne i pomysłowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu i domu. To świetny pomysł, aby w ciekawy sposób upiększyć przestrzeń w salonie czy pokoju. Każdy fan ogrodnictwa będzie zachwycony, jeśli otrzyma tak oryginalny i funkcjonalny prezent.

Informacje szczegółowe

  • 2 sztuki w zestawie dolna część - wymienny zbiornik na wodę, łatwe w montażu i demontażu za pomocą taśmy samoprzylepnej (w zestawie)
  • Tylko do użytku wewnętrznego
  • Wymiary: 16,8 x 14 x 12,5 cm
2023-09-21T17:57:46+00:00