Potrzebujesz pomocy?

Rzeźba Serce z wygrawerowanym: Leonardo

219,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Dar, który mówi więcej niż tysiąc słów: Pokaż uczucia i dłonią ukochanej, twoja matka lub inna bliska osoba ta spersonalizowana rzeźba serce wykonane z dmuchanego szkła! Piękne oczy i dowodem miłości w jednym!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Aby wyrazić swoje uczucia, nie zawsze jest łatwe. Uzyskać tylko przy pomocy tego urokliwego Serca rzeźby! Wyposażona osobistego grawerowania, umie natychmiast interpretować gest miłosną do odbiorcy i zostanie natychmiast poinformowany.

Rzeźba serce jest w sprawdzonej jakości Leonardo dlatego. Misternie zakrzywione serca ze szkła dmuchanego. Idealnego stanu również podstawy szklanej, która jest również posiadać indywidualne marki grawerowane wiadomość.

Środki rzeźby 23 cm wysokości, w punkcie breitesten Mierzy około 20 cm. Przy tych wymiarach - i oczywiście z jasnoczerwony kolor - obfite Dekoelement okazuje się wzrok na komodzie, stoliku lub na parapecie. Romantyczny pomysł na prezent dla wszystkich osób, które mają na sercu! Nadaje się również jako piękny i niepowtarzalny prezent na stole prezent ślubny!

Informacje szczegółowe

Rzeźba Serce z wygrawerowanym: Leonardo

Rzeźba zasadą
zaw. indywidualne grawerowanie na bazie (bez znaków specjalnych)
Materiał: szkło (dmuchane)
Kolor: czerwony (serce)
Wymiary: 23 x 20 x 8 cm. Gniazdo Serca (INCI), około 8 x 8 x 3 cm (zasada)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T10:09:41+00:00