Potrzebujesz pomocy?

Rose Naszyjnik "Good Luck” z początkową

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

„Powodzenia” jest często tylko rzeczą byłoby chcesz ukochanej: Z ładnym naszyjnikiem z różanym złocie jednak nie mówić pragnienie tylko na zewnątrz, ale wysłać go do odbiorcy jako wierny towarzysz wzdłuż drogi. Z osobistym początkowy z tyłu przyczepy rundzie szczęście potem słychać tylko panią swojego wyboru!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Kawałek szczęścia: jakość, wzrosła złoty łańcuch jest utalentowaną kobietą życzenia na szczęście, można nosić na szyi zawsze, a więc zawsze mieć na niego. Okrągły wisiorek z kochającym „Powodzenia” grawerowanie nie jest nachalna, dzięki średnicy zaledwie 1 centymetr, ale nadal przyciąga uwagę.

Gdy Twoja ukochana okazuje przyczepę, widzi inną, wyjątkową niespodziankę: na własne początkowe litery jak pięknie zakrzywioną!

Drobne ogniwa łańcucha podkreślają delikatność, kobiecość i elegancję, co sprawia, że ​​ten klejnot to idealne akcesorium dla każdego dnia. Ponadto, delikatny Rosetón schlebia rodzaj skóry - zarówno opalona iw dość jasnej karnacji, łańcuch jest od razu widoczne.

Traktuj swoje bliskiego, swojego najlepszego przyjaciela ani swojej matki naszyjnik z okrągłą zawieszką wraz z grawerowanie chęć początkowe - zdobi piękny pomysł na prezent, a jednocześnie przynosi dużo szczęścia!

Informacje szczegółowe

Rose Naszyjnik „Good Luck” z początkową

W zestawie: 1 Naszyjnik
Charakterystyka:
delikatny Łańcuch
okrągły wisiorek z „Good Luck” grawerowanie
z zapięciem homara
z grawerowanie wstępny na tył przyczepy
Materiał: złoto ze stopu miedzi
wymiary:
Łańcuch (długość): 45 cm
Przyczepa: średnicy około 1 cm
Różowy kolor
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-25T08:05:54+00:00