Potrzebujesz pomocy?

Ramka na zdjęcia z grawerowania dla urodzenia

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Ten posrebrzana ramka jest doskonałym miejscem na zdjęcie dziecka, a tym samym wielkim darem dla nowych rodziców lub OR najmłodszych do startu w życiu. Dzięki wstać i sprawdzić rama może być łatwo umieścić lub zawiesić na ścianie; Co więcej, jest grawerowane indywidualnie - fajny pomysł dla wspaniałej okazji urodzin!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Wielki „ramy” dla dziecka, zdjęcie ładnej dekoracji artykuł sam w sobie - i bardzo osobisty prezent. Srebro platerowane ramka na zdjęcia z grawerowania przekonywać urodzeń z klasycznym, eleganckim wyglądzie i spokojnie oczywiście szczególnie z poszczególnymi projektowych dzięki grawerowanie.

Prawie jak książka wpływa na kawałek składany, który jest również ozdobione postaciami ulgi. Z tyłu aksamitu daje ramy wyrafinowany dotyk; opieka ramy jest dość prosta - dzięki polerowanie wykończenie nie jest konieczne.

10 x 10 cm jest osadzana na obrazie; jako nostalgiczny akompaniamentu ulubionym dzieckiem zdjęcie z pewnością może pozostać jeszcze przez wiele lat w ramce i zachwycają odbiorcę. Piękne i wygrawerowanym dziecka rama obrazu jest idealna jako osobisty dar dla startu w życiu i jak HERZallerliebste uwagi na nowych rodziców!

Informacje szczegółowe

Ramka na zdjęcia z grawerowania dla urodzenia

W zestawie: 1 grawerowane ramki do zdjęć
funkcje:
indywidualnie wygrawerowany
zawiasami w stylu książki
z przyłożenia fig
Powrót aksamit
ze statywem i hak do zawieszania
do zdjęcia wymiarów 10 x 10 cm
Materiał: posrebrzane i lakierowane
Kolor: srebrny (błyszczący)
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:42:41+00:00