Potrzebujesz pomocy?

Przytulny koc - fioletowy - z imieniem

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Zarówno w domu, jak i samolotu, sufit Hugz z rękawami jest najlepszym warunkiem wstępnym, aby wyjaśnić go i zrelaksować. Dlatego możesz cieszyć się przytulnie ciepłem bez konieczności rezygnacji z nieograniczonej słabej wolności! Świetny prezent dla tych, którzy lubią wygodnie oglądać lub czytać!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Szczególną zaletą tego puszystego pułapu przytulanego jest to, że daje ci nieograniczone ramiona i swobodę przemieszczania pomimo całej zaokrąglania, ponieważ jest wyposażony w praktyczne rękawy. Po prostu zablokuj głowę i ramiona przez otwory zapewniane i przeczytane podczas relaksu, przełączając program telewizyjny, pić herbatę, przekąskę lub wykonanie połączeń. Z kocem Hugz z rękawami nie ma problemu!

Szczególnie do podróży z samolotem lub pociągiem jest prezent: jesteś ładnie ciepłym ciepłym od głowy do palców, ale może nadal realizować bez przeszkód. Z wyjątkiem przyjemnego ciepła, który przekazuje koc Hugz z rękawami, ledwo zauważył, że jeden jest w lustrzanym. Delikatna tkanina polarowa jest szczególnie łatwa do czyszczenia i może być czyszczona w pralce. Ponadto jest tak miękki i bardziej komfortowy, że chcesz już nie chcieć zdjąć koc. W przypadku optymalnego stylu dopasowywania prezent jest nawet dostępny w sześciu różnych kolorach: czarny, różowy, niebieski, waniliowy, zielony i czerwony.

Również wygodne wieczory DVD z przyjaciółmi lub romantycznego wieczoru z partnerem mogą być pięknie piękne z Hugz Schmusedecke. Sufit z rękawami powinno być koniecznie na liście urodzin lub prezentów świątecznych dla swoich bliskich!

Informacje szczegółowe

Materiał: 100% poliester Wymiary: 135 x 190 cm Pralka sejfowa Niestety

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-30T01:22:59+00:00