Potrzebujesz pomocy?

Przybory kuchenne “Pasta Grande”

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Włoski reżyser Frederico Fellini powiedział kiedyś “Życie to połączenie magii i makaronu.” Jesteśmy tego samego zdania. A dzięki uroczym przyborom kuchennym wyglądającym jak różne rodzaje makaronu magia na stałe zawita w twojej kuchni. Od dzisiaj gotowanie stanie się łatwe i przyjemne!

Other customers bought

Opis produktu

Farfalle, ravioli, penne czy fettuccine? Każdego dnia będziecie mogli skorzystać z ich pomocy. I chociaż nie nadają się do jedzenia, to gotowanie z nimi stanie się prawdziwą przyjemnością. Ravioli jest fantastyczną silikonową podkładką, np. pod gorącą łyżkę. Penne pozwoli wam łatwo i szybko obrać czosnek. Farfalle jest idealną łapką, dzięki której bezpiecznie złapiecie za uchwyty i przeniesiecie gorący garnek, a 3 gniazdka fettuccine posłużą wam, jako gumki do wiązania warzyw, czy zamknięcia torby z …makaronami. Dzięki prostej budowie i wysokiej jakości silikonu, z których zostały wykonane wszystkie „makaronowe” przybory kuchenne można łatwo wyczyścić i ponownie użyć. Nie tylko się przydają podczas gotowania, ale również uroczo wyglądają na kuchennym blacie, aż ma się ochotę je zjeść! “Pasta Grande” to piękny prezent dla tych, którzy kochają gotować, uwielbiają włoską kuchnię i cieszą się, kiedy przy stole zasiada rodzina i przyjaciele. Mamma mia, to będzie dla nich cudowny podarunek!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw 4 przyborów w kształcie makaronu: 1 uchwyt do garnka Farfalle, 1 podkładka silikonowa Ravioli, 1 obieraczka do czosnku Penne, 3 gumki Fettuccine gumki
  • Materiał: Silikon
  • Łatwy do czyszczenia
  • Całość zapakowana w ładne pudełko

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:16:16+00:00