Potrzebujesz pomocy?

Przenośny grill składany

419,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Prawdziwie gorący pomysł na prezent dla entuzjastów grillowania. Każdy, kto go wypróbuje, zada sobie pytanie: jak mogłem do tej pory obyć się bez tego fantastycznego przenośnego grilla w kształcie skrzynki na narzędzia? To małe cudo z grillem, płytą grzewczą w górnej półce, pojemnikiem na sztućce i wieloma dodatkami można swobodnie nosić w jednej ręce. Unikalny design, przemyślana konstrukcja i doskonała jakość wykonania.

Other customers bought

Opis produktu

Do niedawna trzeba było wybierać pomiędzy składanym, a dobrym grillem – teraz można je mieć oba w jednym. I jeszcze więcej! Doskonały przenośny grill zaprojektowany jest w kształcie retro skrzynki na narzędzia i działa podobnie jak ona. Rączki, za które nosi się grill po rozłożeniu zmieniają się w nóżki, sekcje boczne są rozkładane jako trzymające ciepło powierzchnie do magazynowania, a wewnątrz znajduje się zdejmowany zbiornik na węgiel z dodatkową wentylacją – w ten sposób możesz się cieszyć spontaniczną przyjemnością grillowania wszędzie i o każdej porze. Doskonała jakość i funkcjonalność tego fantastycznego grilla idzie w parze z jego zabawnym designem. Wykonany ze stali wykończony czerwonym lakierem odpornym na wysokie temperatury daje grillującym zawsze wiele radości. Mężczyźni, którzy lubią zarówno majsterkowanie jak i grillowanie, będą absolutnie zachwyceni tym pomysłowym urządzeniem. Gorąco polecamy ten gorący prezent!

Informacje szczegółowe

  • Zaprojektowany w kształcie klasycznej skrzynki na narzędzia
  • Uchwyty dla wygodnego transportu
  • Składa się: Grill ze zdejmowanym zbiornikiem węgla i regulowaną wentylacją (około 20 x 38 cm), Powierzchnia ocieplana z rusztem, Schowek na akcesoria do grillowania, przyprawy, sosy
  • Powierzchnia pokryta wysokiej jakości czerwonej farbą odporną na wysokie temperatury
  • Całkowicie zmontowane
  • Materiał: stal
  • Wymiary: 22 x 20 x 45 cm (nierozłożony)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T17:53:22+00:00