Potrzebujesz pomocy?

Praktyczny brelok - Alkomat

39,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Czas przy piwku ze znajomymi już nigdy nie będzie groził utratą prawo jazdy czy wypadkiem! Od teraz zawsze pod ręką twoją i twoich bliskich będzie praktyczny brelok „Alkomat”. Niewielkich rozmiarów urządzenie o bardzo nowoczesnym designie i praktycznym zastosowaniu to wspaniały pomysł na prezent dla każdego kierowcy.

Other customers bought

Opis produktu

Praktyczne brelok „Alkomat” to urządzenie, które powinno znaleźć się przy kluczach każdego kierowcy. Zarówno ten, któremu zdarza się pić więcej jak i takiemu, kto ma wracać samochodem po rodzinnej imprezie nawet wiele godzin po tym, jak wypił alkohol. Ten niepozorny gadżet może uratować życie. Jest także niezwykle nowoczesny i stanowi oryginalną ozdobę pęku kluczy. Z pewnością okaże się idealnym pomysłem na prezent dla każdego, kto lubi gadżety i dobrą zabawę.

Dodatek do kluczy to dla jednych kompletnie nieistotny gadżet, dla drugich pamiątka czy talizman, a dla kolejnych może się okazać przedmiotem codziennego albo weekendowego użytku. Praktyczny brelok „Alkomat” to na pewno idealny pomysł na prezent praktyczny..

Informacje szczegółowe

Praktyczny brelok "Alkomat"

  • Materiał: czarny plastik
  • Wymiary: 7,5 x 3,7 x 2,4 cm
  • Waga: 22 g
  • Na baterie: 2 x AAA

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T06:21:37+00:00