Potrzebujesz pomocy?

Power bank „Szminka”

149,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Współczesna kobieta może nie znaleźć czasu na poprawę makijażu, ale z naszym urządzeniem zawsze znajdzie czas, żeby podładować swój telefon. Zwłaszcza, jeśli nie musi szukać w tym celu kontaktu… Ten zabawny power bank „Szminka” jest dedykowany zarówno posiadaczkom urządzeń Apple, jak i właścicielkom urządzeń z systemem Android. To idealny prezent dla kobiety nowoczesnej, która zawsze chce mieć kontakt ze światem!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

To koszmar nocny, który śni się coraz większej grupie osób: jesteś na imprezie / spotkaniu biznesowym. Chcesz zrobić idealne selfie albo pokazać ważną prezentację potencjalnym klientom. Nagle okazuje się, że Twój ukochany smartphone natychmiast potrzebuje ładowania! Co teraz? Czy szukać kogoś z odpowiednią ładowarką? A może to nie ładowarka a brak kontaktu jest problemem? Teraz nie musisz zdawać się na innych! Ten przydatny gadżet, powerbank „Szminka” zmieści się w każdej torebce – i nie ma znaczenia, czy Twój telefon to iPhone, czy telefon wejściem z micro USB – w komplecie znajduje się kabel z dwiema różnymi końcówkami, więc w awaryjnej sytuacji, możesz pożyczyć swoją „Szminkę” koleżance! Łatwo też sprawdzisz, czy Twój powerbank jest w pełni naładowany – pokazuje to symbol naładowanej bądź w części rozładowanej baterii na tym uroczym akumulatorze. To perfekcyjny prezent dla dziewczyny na Boże Narodzenie czy urodziny. Użyteczny i estetyczny! Power bank wygląda, jak prawdziwa pomadka, więc wreszcie panie mają fajny gadżet dedykowany specjalnie im!

Informacje szczegółowe

  • Powerbank „Szminka”: akumulator 2600mAh w kształcie pomadki działa ze smartfonami firmy Apple, z systemem Android oraz z innymi urządzeniami ładowanymi przez USB i Micro-USB
  • Akumulator posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem
  • Wskaźnik naładowania baterii: trójkolorowa dioda
  • Wejście: DC5V - 1A Wyjście: DC5V - 1A
  • Czas ładowania: od 2 do 3 godzin
  • Wymiary: 2,5 x 2,4 x 10 cm
2023-05-29T19:55:10+00:00