Potrzebujesz pomocy?

Power bank „Szminka”

149,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Współczesna kobieta może nie znaleźć czasu na poprawę makijażu, ale z naszym urządzeniem zawsze znajdzie czas, żeby podładować swój telefon. Zwłaszcza, jeśli nie musi szukać w tym celu kontaktu… Ten zabawny power bank „Szminka” jest dedykowany zarówno posiadaczkom urządzeń Apple, jak i właścicielkom urządzeń z systemem Android. To idealny prezent dla kobiety nowoczesnej, która zawsze chce mieć kontakt ze światem!

Other customers bought

Opis produktu

To koszmar nocny, który śni się coraz większej grupie osób: jesteś na imprezie / spotkaniu biznesowym. Chcesz zrobić idealne selfie albo pokazać ważną prezentację potencjalnym klientom. Nagle okazuje się, że Twój ukochany smartphone natychmiast potrzebuje ładowania! Co teraz? Czy szukać kogoś z odpowiednią ładowarką? A może to nie ładowarka a brak kontaktu jest problemem? Teraz nie musisz zdawać się na innych! Ten przydatny gadżet, powerbank „Szminka” zmieści się w każdej torebce – i nie ma znaczenia, czy Twój telefon to iPhone, czy telefon wejściem z micro USB – w komplecie znajduje się kabel z dwiema różnymi końcówkami, więc w awaryjnej sytuacji, możesz pożyczyć swoją „Szminkę” koleżance! Łatwo też sprawdzisz, czy Twój powerbank jest w pełni naładowany – pokazuje to symbol naładowanej bądź w części rozładowanej baterii na tym uroczym akumulatorze. To perfekcyjny prezent dla dziewczyny na Boże Narodzenie czy urodziny. Użyteczny i estetyczny! Power bank wygląda, jak prawdziwa pomadka, więc wreszcie panie mają fajny gadżet dedykowany specjalnie im!

Informacje szczegółowe

  • Powerbank „Szminka”: akumulator 2600mAh w kształcie pomadki działa ze smartfonami firmy Apple, z systemem Android oraz z innymi urządzeniami ładowanymi przez USB i Micro-USB
  • Akumulator posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem
  • Wskaźnik naładowania baterii: trójkolorowa dioda
  • Wejście: DC5V - 1A Wyjście: DC5V - 1A
  • Czas ładowania: od 2 do 3 godzin
  • Wymiary: 2,5 x 2,4 x 10 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-02T13:49:24+00:00