Potrzebujesz pomocy?

Posrebrzana ramka na zdjęcia z grawerowanie - błyszczący - 13x18

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Każdy, kto ma szczególny moment dwóch osób zatrzymanych ze zdjęciem, potrzebuje także odpowiednich warunków, aby to zrobić. Ten szlachetny, posrebrzana ramka na zdjęcia z osobistego grawerowania jest wyjątkowe chwile lub ulubione zdjęcie swojego lub odbiorcy bezpiecznie spotkać i dzięki personalizacji na przykład z nazwy i datą niestandardową, piękny pomysł na prezent jak dzień ślubu.

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Szczególnym momentem lub ulubione zdjęcie jest to ramka lepiej. Zwłaszcza fotografia ślubna jest wiele osób w sercu i może być ustawiony tak, prezent godny sceny. Ale inne wydarzenia, takie jak pierwsze zdjęcie matki i dziecka lub wielkiej scenie wypoczynkowego są idealne do zdjęć i ramki prezent!

Zwłaszcza personalizacja - może być wygrawerowany jeden przykład nazwy i daty - podkreśla charakter ważnego zdjęć i sprawia, że ​​rama obrazu posrebrzane do osobistego daru. Mają ponadto do wyboru trzy warianty:

W przypadku zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm, znajduje się rama matowych złotej wersji połyskujące lub błyszczące wykończenie; Zdjęcia o wymiarach 13 x 18 centymetrów znaleźć miejsce w większych, a także błyszczące ramki.

Niezależnie od tego wyboru ramki posrebrzanej z grawerowanie jest doskonałym pomysłem na prezent, jak w dniu ślubu, na swojego najlepszego przyjaciela lub nawet własnych rodziców!

Informacje szczegółowe

Posrebrzana ramka na zdjęcia z grawerowanie

cm do zdjęć o wymiarach 13 x 18 (ramka błyszcząca)
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T22:08:26+00:00