Potrzebujesz pomocy?

Popielniczka szklana z nazwy

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Ten Aschenbecheraus szkło nie tylko bierze prochy swojego / swojej prezent odbiorcy, on nawet nie wie, jej / jego nazwisko - bo dzięki dobrze widocznym grawerowanie zdobi to bardzo centralnie na dla każdego * n * Palenie w niezbędny osprzęt. Miły pomysł na prezent z osobistym kontakcie!
Personalized transparent Ashtray-RA   +0,00 zł

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Indywidualne, dopasowane do osobowości swoich bliskich prezenty są zawsze czymś niezwykłym! Będziesz w ten sposób pokazać piękny sposób, jak ważne są osoby bliskie. Ten ostrożny zaprojektowane, łatwe do czyszczenia szklanej popielniczce jest przykładem dobrze.

Prosta konstrukcja z praktycznym liści naczyń pokoju do istoty tego niezwykłego daru: nazwa / * to przyjaciel lub członek rodziny. A w połączeniu z delikatnymi kwiatowymi wąsów i dwóch gwiazd nad i pod nazwą tworzy obraz uderzający, że zawsze zostanie zapamiętany!

Ten solidny, naczynie popiół szkło ze specjalną osobistego kontaktu jest nie tylko praktycznym towarzyszem przez życie codzienne, ale również przyciąga wzrok w niezwykły sposób. I last but not least jest to dar, w którym szybko pokazuje, że Twój drogi przyjacielem lub drogim przyjacielem jest naprawdę ważne!

Informacje szczegółowe

Popielniczka szklana z nazwy

W zestawie: 1 popielniczka
Charakterystyka:
nadaje się jako ozdoba i jako akcesoria do palenia
indywidualnie dzięki Namensgravur
ozdobione winorośli i gwiazd
Materiał: szkło
Wymiary: 10,7 x 3,5 cm
Waga: 255 g
Kolor: Przezroczysty

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-02-26T01:27:14+00:00