Potrzebujesz pomocy?

Poduszka serce z bronią i nazwy

89,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Na ciepłym uścisku najdroższy skarb: tych uroczych poduszki pluszowe w kolorze czerwonym i kształcie serca jest słodki pomysł na prezent dla tych, którzy lubią być zamknięty w ramionach. W tym miękkie przytulanki poduszka pochodzi z dwoma ramionami do ukochaną i zmusza go lub nim, kiedy nie można nawet. ale że albo najdroższy wiedza dla kogo Twoje serce bije, możemy ozdobić serce z nazwami jako pożądane. Miły pomysł!

Other customers bought

Opis produktu

Uściski są po prostu piękne! Ale zazwyczaj bierze je tylko wtedy, gdy mężczyzna lub kobieta partner nie jest w pobliżu. W takich sytuacjach, to mały romantyczny prezent pomaga: Więc z pluszową poduszkę w kształcie serca i małych ramion oddać nie tylko „serce”, ale także przytulić, gdy jest to potrzebne.

Czy na kanapie, w łóżku lub nawet na wycieczki: Poduszka pamięta zawsze kochający sposób, ponieważ twoje serce bije tylko dla ukochanej. Więc swojego partnera lub partnera, który wie, będziemy dostarczać serce z nazwą siebie i swojej ukochanej i korzystnym terminie w białych liter.

Do serca bliskich lub aby mieć ładny pomysł na przyszłoroczne Walentynki, wspólna rocznicę lub po prostu między czymś i szybsze bicie lub wcisnąć je energicznie go!

Informacje szczegółowe

Poduszka serce z bronią i nazwy

Serce w kształcie poduszki 2 ramiona
przytulanki przetwarzanie
Broszura nazwa wł. Data
Proszę używać znaków specjalnych.
Instrukcja obsługi: Ręczne zaleca pranie.
Cholewka: 100% poliester, wypełnienie: 100% poliester

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:45:25+00:00