Potrzebujesz pomocy?

Podświetlana tablica informacyjna

75,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Ważna informacja zasługuje na specjalną prezentację – bardzo dobre miejsce dla niej to ten duży (30 x 22c) wyświetlacz. Podaruj bliskiej osobie tę fantastyczną podświetlaną tablicę, która jest nie tylko jest pięknym elementem dekoracyjnym. Za jej pomocą możesz podzielić się też z domownikami i gośćmi bardzo osobistą wiadomością. Wystarczy 6 baterii AA (brak w zestawie) i prezent działa tak jak powinien!

Other customers bought

Opis produktu

Jeśli tablicę powiesimy w przedpokoju w pobliżu drzwi „Witajcie” może być jednym z komunikatów pojawiających się na podświetlanym panelu wyświetlacza. A co powiecie o takich zdaniach jak „Tu mieszkają psy”, albo „Kochamy science-fiction”. Można podarować tę tablicę koledze z biura z napisem „Nie przeszkadzać. Śpię”, ale wyłącznie wtedy, gdy wasz wspólny szef ma poczucie humoru! Albo wyznaczać za jej pomocą zadania dorastającemu dziecku np. „Śmieci do wyrzucenia”, żeby nie zapominało o swoich obowiązkach domowych. Istnieje mnóstwo twórczych pomysłów na krótkie wiadomości, które można ułożyć przy pomocy 84 liter i znaków na podświetlanym panelu. No i oczywiście w dowolnej chwili komunikat można zamienić na inny – poważny, zabawny, informacyjny, jaki tylko nam przyjdzie do głowy. Podaruj bliskim albo sobie tę tablicę wraz z możliwością wspaniałej zabawy!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 podświetlany panel
  • Cechy: składa się z 84 liter i znaków, dekoracyjny podświetlany panel do prezentacji własnych wiadomości, nadaje się do mieszkania, biura, innych pomieszczeń wspólnych
  • Materiał: plastik
  • Kolor: półprzezroczysty biały (panel), czarny (cyfry i litery)
  • Wymiary: 30 x 22cm
  • Uwaga: wymaga 6 baterii AA (brak w zestawie)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-04T18:51:46+00:00