Potrzebujesz pomocy?

Podróżny zestaw dla mężczyzn

209,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Czy to w dalekiej, czy bliskiej podróży, ten podróżny zestaw dla mężczyzn będzie niezastąpiony. Idealny prezent pod choinkę, na urodziny, imieniny, czy na szczęśliwy lot.

Other customers bought

Opis produktu

Podróżny zestaw "Portland" zawiera niemal wszystko to, czego mężczyzna może potrzebować do porannej czy wieczornej toalety - no, może z wyjątkiem szczoteczki do zębów, bo wierzymy, że większość mężczyzn jej używa. W bezbarwnej, elegancko wykonanej kosmetyczne znajdują się miniaturki produktów kosmetycznych, takich jak żel oczyszczający, krem do golenia i balsam nawilżający. Wszystkie o pojemności 40 ml, które z pewnością starczą na kilkudniowy wyjazd. Do tego dołączony jest też mały ręczniczek do twarzy. Wraz z zestawem dostępne jest też opakowanie prezentowe, dzięki czemu twój podarunek będzie niemal gotowy do przekazania go bliskiej osobie. Najważniejszą cechą tego zestawu jest jego przydatność w podróży lotniczej. Bez problemu możesz go włożyć do podręcznego bagażu i nie musisz się obawiać, że ochrona lotniska każe Ci się go pozbyć ze względów bezpieczeństwa.

Informacje szczegółowe

  • W zestawie: 40 ml żel oczyszczający, krem do golenia 40 ml, 40 ml balsam nawilżający, ręczniczek do twarzy, przezroczysta kosmetyczna. Całość zapakowana o opakowanie prezentowe
  • Nadaje się do bagażu podręcznego w podróży lotniczej
  • Kosmetyki przyjazne dla skóry kosmetyki
  • Kolor kosmetyczki: przezroczysty + niebieski
  • Materiał: tworzywo sztuczne (głównie)
  • Wymiary: 16 x 13 x 4 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-16T08:36:11+00:00