Potrzebujesz pomocy?

Podajnik do taśmy - Kostka Korkowa

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

od 09.01.

Ten fantastyczny podajnik do taśmy klejącej wygląda jak mała, geometryczna rzeźba, która pięknie będzie komponować się z innymi przedmiotami na Waszych biurkach! Ten oryginalny sześcian służy nie tylko do podawania Ci taśmy, ale również idealnie nadaje się do przypinania do niego zdjęć lub notatek! Jest to świetny i praktyczny prezent, który doceni każdy, kto pracuje w biurze lub prowadzi samodzielnie firmę.

Other customers bought

Opis produktu

Jest w 100% wykonany z elastycznego korka, więc od razu widać, że dbasz o ekologię! Dodatkowo widać jak ważna jest dla Ciebie estetyka, bo piękny korkowy sześcian można porównać do nowoczesnych rzeźb, które znajdziemy dziś w galeriach sztuki! Głównym zadaniem tego podajnika do taśmy jest oczywiście podawanie Wam taśmy, ale dzięki temu, że jest wykonany z tego samego materiału, co tablica korkowa możecie przypinać do niego zdjęcia lub notatki, które pomogą wam pracować! 
Dzięki swojej wielkości (11,5 x 11,5 x 11,5 cm) nasz podajnik do taśmy wręcz perfekcyjnie wpisuje się w zadbaną i uporządkowaną przestrzeń do pracy! Jest to zdecydowanie świetny podarunek dla osób, które pracują w biurze i często wykorzystują taśmę klejącą oraz potrzebują miejsca na “przypominajki”!

Informacje szczegółowe

  • W kształcie sześcianu
  • Można przypinać do niego notatki i zdjęcia
  • Wymiary: 11.5 x 11.5 x 11.5 cm
  • Materiał: korek, stal nierdzewna

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-12-07T20:56:20+00:00