Potrzebujesz pomocy?

Płyta likier z 6 kieliszków - z personalizacją

89,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Może być jeszcze? Dzięki tej oryginalnej płyty monopolowego, kieliszków cenie, daje wielką chwyt dla tych, którzy ich gości - a więc ci? - służyć jak kompaktowych napojów nawet alkoholowych. Zabawny pomysł dla przyjaciół i rodziny. dostępny również z grawerowanie!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Więc raz Prost! Ta piękna płyta likier z 6 kieliszków jest naprawdę praktyczny dodatek do następnego przytulnym posiłek z przyjaciółmi i rodziną. Te sześć brandy mogą być podawane z jednej strony i bardzo szybko - a wolną ręką, gospodarz nalewa po prawej! W Stilted studzienek pasku stabilny sosnowego okulary strzał są odporne na poślizg i bezpiecznie, tak aby nie kropla idzie źle. A ty nie myć na siebie, bo okulary można myć w zmywarce.

Opcjonalnie płyta alkohol może być również wygrawerowane jest z pięknym i oryginalnym prezentem także jeszcze jeden osobisty.

Nawet jeśli ten niezwykły dar nie jest używany, to spełnia się dzięki sprytnemu zawieszenia służbę jako liczniki chłodne lub dekoracji ścian: idealny prezent i zabawy na Dzień Ojca, do rundy gry w karty lub następnego wieczoru kawalerskiego!

Informacje szczegółowe

Płyta likier z 6 kieliszków

z grawerowanie - nie używać znaków specjalnych!
Płyta Liquor włącznie zestaw 6 kieliszków
Długość: 45 cm
Materiał: drewno sosnowe, szkło
Okulary można myć w zmywarce

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-02-21T19:16:41+00:00