Potrzebujesz pomocy?

Pluszowa poduszka emoji

65,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Ta pluszowa poduszka wzorowana jest na słynnym emotikonie - nie jest to jednak ani uśmiech, ani płacz, ani złość. Nazwa tego gadżetu zdradza dokładnie czym jest i jesteśmy pewni, że nie masz żadnych wątpliwości, że przed sobą widzisz “Kupę Śmiechu”. Jest to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych członków rodziny, wielbicieli prostych, bardzo ludzkich rozrywek oraz wielbicieli twórczości Manzoniego.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Każdy kto chociaż przez chwilę korzystał z nowego smartfona natknął się na ikonę małej, śmiejącej się kupki. Od czasu kiedy pojawiła się w spisie emotikonek, stała się symbolem dobrej zabawy- stąd jej nazwa “Kupa Śmiechu”. Jest to prawdopodobnie najpopularniejszy znaczek na wszystkich czatach grupowych na świecie. Dzięki miłej buźce twarzy i prześmiesznej formie ma rzesze swoich wielbiciel na całych globie. Jeżeli wy też jesteście jej fanami to mamy dla was idealny prezent. Kupa śmiechu w postaci uroczej poduszki - pluszaka. Jest idealnej wielkości (30 x 37 cm), żeby objąć ją ramionami i mocno przytulić. Można ją też rzucić na kanapę, gdzie na pewno będzie przykuwać wzrok waszych gości! 
Jest to zabawny pomysł na prezent dla najmłodszych członków Twojej rodziny, którzy korzystają już ze smartfonów lub akurat przechodzą fazę rozwoju , kiedy “kupa” i “siku” to najzabawniejsze rzeczy na świecie. Znajomym z poczuciem humoru taki podarunek również przypadnie do gustu!

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 30 x 37 cm
  • Materiał: 100% Poliester
2023-09-29T16:28:12+00:00