Potrzebujesz pomocy?

Piwo na szkło Bright - grawerowanie szkła piłkarski z

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Napełnianie, tosty i cieszyć się grą: Szkło piwo jest idealnym towarzyszem na lato pełne zabawy piłki nożnej! Szkło dla koneserów piwa posiada 0,5 L i jest przez nas z żądanym grawerowania. następnie stoi nad logo futbolu nazwa odbiorcy lub pożądanego gracza - tak jak chcesz!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Prost i kick-off: Ten mały prezent pomysł jest wygranie uwaga dla tych, którzy lubią wypić piwo. Szkło piwo za piwem bladym lub pysznym Pils jest urządzony z wielkim piłkarskim logo, a wszystko przynieść miłość i entuzjazm dla sportu w pełni.

odkrył prawdziwym wydarzeniem szkła odbiorcy * E * R, ale tuż nad nim: Oto w jasnych liter nazwy powyżej logo. Czy chcesz utrwalenia ulubiony zespół, najlepszy zawodnik sezonu lub swoim własnym imieniu, tak długo, jak nie używać więcej niż około 15 znaków, każda nazwa wniosek mieści się na szkle.

Tak smakuje wieczorem piwo określane znacznie lepiej i zasługuje na honorowe miejsce, gdy przestrzeń zostanie podjęta przed ekranem. Odpowiednie pożądane piwo nie jest wliczone, ale że można tutaj dać!

Informacje szczegółowe

Piwo na szkło Bright - grawerowanie szkła piłkarski z

szkło piwo za jasny lub Pils
Pojemność 0,5 litra
Logo z piłką nożną
Grawerowanie możliwie maksymalnie 15 znaków
Proszę używać znaków specjalnych!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T15:04:05+00:00