Potrzebujesz pomocy?

Philippi: Świecznik - podwójne U

499,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Świecznik dla prawdziwych fanów motoryzacji. Inspirowany legendarnymi cruiser'ami z lat 50 i 60 niesie w sobie historię, elegancję i poczucie wolności. Philippi: Świecznik- podwójne U to prezent dla znawców i koneserów. Tych, którzy potrafią docenić prawdziwe dzieło sztuki.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Majestatyczny, elegancki, imponujący- te przymiotniki idealnie opisują ten zjawiskowy świecznik od Philippi. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to rzecz na którą nie każdy może sobie pozwolić. Świecznik nie został stworzony, żeby znikać gdzieś w natłoku innych rzeczy, wręcz przeciwnie. To pierwszoplanowa dekoracja do salonu, gdzie goście będą mieli szansę docenić jego niesamowity wygląd. Design, który sprawia, że nie potrafisz sobie wyobrazić lepszego miejsca na umieszczenie pięciu świeczek. Wszyscy fani lat 50’ i 60’ od razu go docenią. Wielkie chromowane przedmioty dobitnie kojarzą się ze złotymi latami rozkwitu amerykańskiej motoryzacji i przemysłu. 
Mimo, że trudno przeoczyć ten gadżet, to jest on prosty i pięknie wygląda gdziekolwiek by nie stał! Piękny prezent dla wielbicieli sztuki użytkowej. Można go postawić w kuchni, salonie lub innych pokojach i będzie dalej bardzo dobrze wyglądał!

Informacje szczegółowe

  • Wykonany z polerowanego chromu
  • Wymiary: 22 x 4,5 x 15 cm
2023-09-21T18:32:25+00:00