Potrzebujesz pomocy?

Grawerowane wisiorek serce ze złota

1 209,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Miłość nie jest tylko słowem. Jest to najsilniejsza ze wszystkich uczuć i pragnień, aby wyrażona przez silnych symboli. Błyszcząca zawieszka serce w złoto jest prezent idealny dla tych, którzy stracili serca do kobiety; przyczepa może być zindywidualizowane z grawerowania i jest idealny jako znak miłości na Walentynki, urodziny lub na święta!

Other customers bought

Opis produktu

długo polerowane serce wisiorek wykonany z cienkiej 585 złota, przychodzi na 50 cm, cudownie delikatny łańcucha - który potrzebuje go więcej, aby przyznać się do głębokiej miłości? Złoty wisiorek jest silnym przesłaniem miłości, która działa jednocześnie wspaniale zaniżone i eleganckie.

Kto dostaje błyszczący wisiorek serce ze złota jako dar, z pewnością będzie chciał nosić ten ponadczasowy i uniwersalny łączyć gem. Łańcuch wisiorek razem pasuje doskonale z garnitur, ale również działa jako smart casual dżinsy i białą bluzkę.

Aby dać ukochanej kilka miłych słów na podróż lub utrwalić swoje inicjały na przyczepie, wisiorek serce ze złota jasny wygrawerowany jest indywidualnie. Aby oddać cenny dowód, że poważnie myślisz o swojej ukochanej. Dać swoje serce wisiorek z tej szlachetnej 585 złota!

Informacje szczegółowe

Grawerowane wisiorek serce ze złota

Dostawa: 1 przyczepy z odpowiedniego łańcucha (50 cm)
Charakterystyka:
stylowy i elegancki wygląd
indywidualnie dzięki życzymy ryciny
Materiał: 585 złoto polerowane
Kolor: złoty
O wymiarach 16 mm x 0,6 mm x 17,3 mm (bez oka)
Waga: 1,2 g
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T07:02:16+00:00