Potrzebujesz pomocy?

Pasek ze skóry z wisiorek serce i grawerowania - brązowy

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Biżuteria nie zawsze jest to świetny pomysł na prezent? Oczywiście, wiele kobiet czekamy zapewne o nowym biżuterię; zwłaszcza swoją ukochaną, ale pamiętaj, aby cieszyć się tym pięknym skórzana bransoletka z zawieszką serca i indywidualnego grawerowania. Bransoletka z dowodem miłości jest dostępny w dwóch różnych kolorach i idealny prezent dla tych, którzy chcą przygotować swoją ukochaną na urodziny, Walentynki lub między prawdziwą przyjemnością.

* Pola wymagane

129,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Ci, którzy chcą utrzymać swoje wina grzywny dla siebie lub korzystać z własnego ulubionego szkła wolą, bo personalizacja czerwonego wina szkła jest idealnym prezentem. Aby szlachetnego szkła do prawdziwie unikalne, możliwe jest dostarczenie jej osobistego grawerowania z maksymalnie 35 znaków. Grawerowanie nawet nie musi koniecznie być nazwa. Ponadto, dane roczne są podobne do wygrawerowany w szkle lub tak, aby dar niezapomniana pamiątka.

Prawidłowe styl szkło sprawia, że ​​czerwone wino nie tylko w gablocie, ale również na stole dobrego rysunku i może również do zdobienia kuchnia, salon i jadalnia są używane. Jednak, zwłaszcza w wygrawerowanym specjalnie dla dziecka urodzinowy z jej nazwą, czerwone wino szkła, jednak z pewnością będzie atrakcją na każdym stoliku. Wszechstronny schenk- i kształtowy + prezent dla każdego!

Informacje szczegółowe

Skórzany pasek z wygrawerowanym wisiorek serce - Brown

Zakres dostawy: bransoletka ze skóry z serca wisiorek wykonany ze stali nierdzewnej
Charakterystyka:
ponadczasowy wygląd
z zapięciem homara
indywidualnie dzięki życzymy ryciny
Materiał: skóra, stal nierdzewna wisiorek
Kolor brązowy
wymiary:
Długość bransoletki regulowana w zakresie od 18,0 do 19,0 cm
Przyczepa: 20,0 mm x 18,5 mm x 2 mm,
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-07-06T08:43:20+00:00