Potrzebujesz pomocy?

Pasek ze skóry z wisiorek serce i grawerowania - brązowy

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Biżuteria nie zawsze jest to świetny pomysł na prezent? Oczywiście, wiele kobiet czekamy zapewne o nowym biżuterię; zwłaszcza swoją ukochaną, ale pamiętaj, aby cieszyć się tym pięknym skórzana bransoletka z zawieszką serca i indywidualnego grawerowania. Bransoletka z dowodem miłości jest dostępny w dwóch różnych kolorach i idealny prezent dla tych, którzy chcą przygotować swoją ukochaną na urodziny, Walentynki lub między prawdziwą przyjemnością.

Other customers bought

Opis produktu

Ci, którzy chcą utrzymać swoje wina grzywny dla siebie lub korzystać z własnego ulubionego szkła wolą, bo personalizacja czerwonego wina szkła jest idealnym prezentem. Aby szlachetnego szkła do prawdziwie unikalne, możliwe jest dostarczenie jej osobistego grawerowania z maksymalnie 35 znaków. Grawerowanie nawet nie musi koniecznie być nazwa. Ponadto, dane roczne są podobne do wygrawerowany w szkle lub tak, aby dar niezapomniana pamiątka.

Prawidłowe styl szkło sprawia, że ​​czerwone wino nie tylko w gablocie, ale również na stole dobrego rysunku i może również do zdobienia kuchnia, salon i jadalnia są używane. Jednak, zwłaszcza w wygrawerowanym specjalnie dla dziecka urodzinowy z jej nazwą, czerwone wino szkła, jednak z pewnością będzie atrakcją na każdym stoliku. Wszechstronny schenk- i kształtowy + prezent dla każdego!

Informacje szczegółowe

Skórzany pasek z wygrawerowanym wisiorek serce - Brown

Zakres dostawy: bransoletka ze skóry z serca wisiorek wykonany ze stali nierdzewnej
Charakterystyka:
ponadczasowy wygląd
z zapięciem homara
indywidualnie dzięki życzymy ryciny
Materiał: skóra, stal nierdzewna wisiorek
Kolor brązowy
wymiary:
Długość bransoletki regulowana w zakresie od 18,0 do 19,0 cm
Przyczepa: 20,0 mm x 18,5 mm x 2 mm,
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:48:48+00:00