Potrzebujesz pomocy?

Pasek ze skóry z grawerowania wisiorek - Black

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Dzikie, szyk i Sassy te skórzane bransoletki są wyposażone w indywidualnie dla grawerowania okrągły wisiorek dla wszystkich, którzy kochają i jakiś niekonwencjonalny chaotyczne. Na przykład, jak bransoletka fajna przyjaźń jest doskonałym pomysłem na prezent dla osoby są jeden pod ręką!

Other customers bought

Opis produktu

Modny Unisex projekt bransoletki z kolorowych pasków skórzanych i wisiorek ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​ten klejnot wielki dar dla obu przyjaciół, a kto nie jest typem serca wisiorek, dla bliskich lub swoją ukochaną. Czy jeden na liście wygrawerowanym własnym imieniu przyczepy, specjalny daty lub krótkim hasłem, dawcą jest całkowicie za darmo, tylko 15 znaków nie może przekroczyć wiadomość.

Kto unfurls bransoletę coś, nawiasem mówiąc, przedstawił równie stylowy choker samym czasie, co można sobie zarówno ramię i szyję kombinacji skóry i wysoki połysk stali nierdzewnej. Nadaje się do młodego i nowoczesnego wyglądu skórzanego paska mają być dostarczone na swobodnej workiem prezentów wykonane z zamszu i dzięki jego ostrożne obchodzenie się nawet do długoterminowych przyjaźnie i relacje Prima nadaje!

Informacje szczegółowe

Materiał: Real leather czarny, bardzo dobrze ze stali nierdzewnej
Długość opaski: około 19 cm, Chokerlänge: 38 cm
Średnica przyczepie ze stali nierdzewnej: 20 mm
W tym indywidualne grawerowanie przyczepy (maksymalnie 15 znaków).
Praktyczne zamknięcie duży składany
W tym „Pure Feeling” dar worek wykonany z zamszu
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T06:48:51+00:00