Potrzebujesz pomocy?

Akwarium na biurko - Organizer z USB

149,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Jeśli szukasz świetnego pomysłu na prezent dla kolegi studenta – lepiej nie mogłeś znaleźć - akwarium na biurko USB! Ten niewielki gadżet ma w sobie niemal wszystko, co potrzeba na biurku: lampkę LED, budzik, kalendarz, termometr, miejsce na długopisy, dekoracyjne podświetlane akwarium z pompą wodną i miejscem na niewielkie rybki, a jeszcze na dodatek emituje 6 różnych zestawów dźwięków relaksacyjnych, imitujących odgłosy natury. Pompa i lampa posiadają oddzielne przełączniki i mogą być sterowane osobno.

Other customers bought

Opis produktu

Zawsze chciałeś mieć akwarium, a nigdy nie miałeś na nie miejsca, ani czasu, żeby się nim zajmować? Lubisz odgłosy przyrody, a jednocześnie dużo pracujesz przy biurku? Ten pomysłowy przedmiot łączy w sobie naprawdę mnóstwo funkcji i na pewno zachwyci każdego zapracowanego miłośnika natury! Wyobraź sobie akwarium, które jest jednocześnie elektronicznym kalendarzem z termometrem i budzikiem, lampą na biurko i miejscem, gdzie możesz przechowywać przybory do pisania, a jeśli jeszcze tego mało możesz przy pracy słuchać dzięki niemu różnych odgłosów natury: kumkania żab, szumu wody, śpiewu ptaków i innych. Urządzenie zasilane jest za pomocą złącza USB, a kolorowe oświetlenie LED i pompa wodna mają oddzielne przełączniki. To naprawdę fantastyczny prezent na biurko ucznia, studenta, albo każdego pracownika spędzającego wiele godzin przy komputerze – nie tylko ułatwi im pracę, ale jednocześnie zapewni niezbędny relaks dla oczu i uszu!

Informacje szczegółowe

Akwarium na biurko - Organizer z USB 

  • W zestawie: 1 organizer
  • Cechy: emituje dźwięki natury / różnokolorowe oświetlenie wnętrza/ miejsce na długopisy/kalendarz LCD z godziną, datą, temperaturą/ alarm z funkcją drzemki/pompa wodna i diody LED z oddzielnymi przełącznikami, wbudowana pompa i filtr w kształcie kranu, miejsce na przybory biurowe
  • Materiał: plastik, akryl, metal
  • Kolor: czarny, przezroczysty
  • Wymiary: 20 x 24 x 9,5 cm
  • Waga: 825 gramów
  • Uwaga: Organizer wymaga 3 baterii AA (1,5V)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-16T08:04:07+00:00