Potrzebujesz pomocy?

Notes piwosza

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Notes piwosza to doskonałe miejsce do tego, by każdy koneser wyjątkowego smaku tego trunku zapisał swoje spostrzeżenia, uwagi i rekomendacje. Z pewnością będzie to okazja do spróbowania nowych smaków, a przy tym zgromadzenia fachowej wiedzy o rynku piw w naszym kraju. Podaruj notes piwosza tacie, dziadkowi lub mężowi i spraw, by zwykłe picie piwa z kumplami, przerodziło się w pasję. Twój mężczyzna będzie zachwycony.

Other customers bought

Opis produktu

Znawcy piwa z pewnością się zgodzą, co do tego, że tyle jest na świecie smaków tego trunku, ile podniebień ich kosztuje. Piwo jest bowiem prawdziwym eliksirem, a wyszukane smaki i aromaty sprawiają, że coraz częściej jest uważany za najlepszy wybór do obiadu czy spotkania przy eleganckiej kolacji, a nie tylko meczu z kumplami. Kiedy więc w twoim otoczeniu jest prawdziwy koneser tego smaku podaruj mu notes piwosza. W pięknie wykonanym i oryginalnie oprawionym notatniku znajduje się wszystko to, co niezbędne dla przygotowania szczegółowych notatek na temat skosztowanych piw, ale także receptur na właśnie trunki oraz wiele innych, bardzo praktycznych dodatków. Notes piwosza z pewnością ucieszy każdego miłośnika tego trunku. To idealny pomysł na prezent i doskonały sposób na to, by zgromadzić dobrą, skrupulatną i przede wszystkim ciekawą wiedzę na temat rynkowych propozycji piwa. Przetestowane i ocenione przez znawcę piwo zasługuję na rekomendację, a każdy piwosz powinien mieć swój notes, w którym zapisze swoje oceny i spostrzeżenia. To fantastyczny pomysł na prezent.

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 13 x 21 cm
  • Liczba stron: 240 stron
  • Język: angielski
  • Wyposażenie: słowniczek, miejsce na adresy i przepisy, najważniejsze informacje, puste strony na notatki, dwie kieszenie, pięć zakładek tematycznych oraz pięć wypustek
  • 202 białe i kolorowe naklejki
  • Kolor: czarne obicie

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T00:45:06+00:00