Potrzebujesz pomocy?

Noble posiadacz telefonu komórkowego z grawerowanie

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Co jest tak ważne, jak inteligentny telefon lub telefon komórkowy, również zdobył na biurku własnym małym tronie: absolutnie antypoślizgowa uchwyt telefonu jest idealny do tego, jego powierzchnia gumy nie może być wstrząśnięty wibracji alert, on również ustawić grawerowanie osobiste akcenty. Wspaniały dodatek do każdej pracy!

* Pola wymagane

179,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Zapewnia to, co obiecujemy! Twoim głównym narzędziem - mowa jest oczywiście z telefonu komórkowego lub smartfonu - zawsze mieć komputer w zasięgu wzroku, potrzeby wszystkich, że często siedzi przy biurku, absolutnie tego doskonałego uchwytu telefonu komórkowego. Niezwykle stabilny uchwyt na telefon komórkowy prezentuje wyświetlacz ukośnie do góry założonych, tak aby zawsze mieć przegląd dokładnie we właściwym kątem.

Dzięki swojej gładkiej powierzchni kauczukowego inaczej składa się z niklu posiadacza telefonu komórkowego ma również smartfon mocno kontroli, gdy alarm wibracyjny gaśnie. A najpóźniej, gdy on lub ona odkłada słuchawkę lub maleje, odbiorca każdym razem indywidualną grawerowania zadowolony ponownie o wybranej przez Ciebie.

Ze szlachetną posiadacza telefonu komórkowego, na który nazwa odbiorcy lub krótkiego powitania został wygrawerowany, jesteś tak samo prawdziwe, jak z kolegami z przyjaciółmi. kochająca pomysł na prezent dla tych wszystkich, których telefon komórkowy i jest drogie!

Informacje szczegółowe

Noble posiadacz telefonu komórkowego z grawerowanie

antypoślizgowa i bezpieczny
Materiał: Nikiel, plastikowy
O wymiarach 7 x 9,7 x 4,5 cm
2 linie wygrawerowane
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

2022-08-12T12:24:43+00:00