Potrzebujesz pomocy?

Niezwykły świecznik Stajenka

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Szkatułkowe Boże Narodzenie, tak w skrócie możemy opisać ten mini teatr światła, który uzyskacie na ścianach, zapalając tealighta w tym niezwykłym świeczniku Stajenka. To idealny prezent na Mikołaja dla znajomych i dla każdego, kto kocha atmosferę Świąt! Ten efekt zostanie wzmocniony, gdy użyjecie świeczki o korzennym zapachu! Świecznik został zamknięty w metalowym pudełeczku a figurki są wykonane z drewna orzechowego.

Other customers bought

Opis produktu

Gdyby ktoś kazał nam opisać, z czym kojarzą nam się święta Bożego Narodzenia, to pewnie odpowiedzielibyśmy, że z zapachem piernika, cynamonu, goździków, z choinką, kolacją wigilijną i prezentami. Gdzieś między tymi elementami, jest ukryty jeszcze jeden, pewnie mniej widoczny i uchwytny, a jednak szalenie ważny: to niepowtarzalna atmosfera tego radosnego czasu! Dlatego drzwi mieszkań i domów przystrajamy stroikami, a na oknach i balkonach coraz częściej wieszamy lampki. I właśnie ze światłem kojarzy nam się fajny upominek na Gwiazdkę, który tu prezentujemy. Oto niezwykły świecznik Stajenka. Niezwykły z co najmniej dwóch powodów. Ukryty z metalowym puzderku – wygląda niepozornie. Jednak po jego ustawieniu i zapaleniu tealighta okazuje się, że na ścianach pomieszczenia wyświetla się świąteczny „spektakl” - cień świeczki bowiem układa się w postaci Maryi, Józefa i Dzieciątka Jezus w betlejemskiej stajence. Za nimi dodatkowo wyrasta choinka. Ta drewniana dekoracja będzie idealnym dopełnieniem wigilijnego stołu, czy popołudniowej kawy, na którą z okazji Świąt zaprosimy Najbliższych.

Informacje szczegółowe

  • Niezwykły świecznik Stajenka:Zestaw obejmuje cynowe opakowanie, wewnątrz którego znajduje się drewniana część: z wyciętym miejscem na tealight oraz figurkami Maryi, Józefa, Dzieciątka Jezus oraz choinki
  • Materiały: drewno (orzech) / metal
  • Wymiary: 3,5 x 12 x 12 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-21T10:32:13+00:00