Potrzebujesz pomocy?

Niezbędnik festiwalowicza

145,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Znasz kogoś, kto nie wytrzyma, jeśli choć raz w roku nie uda się na jakiś muzyczny festiwal? Chcesz mu zrobić prezent? Najlepszym wyjściem będzie niezbędnik festiwalowicza z zestawem akcesoriów, bez których nie obejdzie się na każdym takim wydarzeniu.

Other customers bought

Opis produktu

Open'er, Orange Warsaw Festival, Festiwal Legend Rocka, kultowy Przystanek Woodstock, a może offowy OFF? Niezależnie od tego, na który z festiwali wybiera się Twój znajomy lub znajoma, to zawsze warto by mieli przy sobie kilka niezbędnych akcesoriów, bez których na festiwalu - szczególnie pod chmurką - obyć się nie da. Oto zestaw idealny na takie okazje. Znajduje się w nim uniwersalny płaszcz przeciwdeszczowy - bo przecież pogody nie przewidzisz; narzędzie wielofunkcyjne, którym niczym McGyver zdziałaś prawdziwe cuda; zatyczki do uszu, jeśli muzyka stanie się zbyt głośna, oraz oczywiście pasta i szczoteczka do zębów - bo świeży oddech jest niezastąpiony! Wszystko jest zapakowane w elegancką metalową obudowę, która przetrwałaby prawdopodobnie i katastrofę nuklearną. A tak mówiąc na serio, zestaw jest łatwy i wygodny w przechowywaniu. Komu go podarujesz?

Informacje szczegółowe

  • Niezbędnik festiwalowicza - zestaw potrzebnych akcesoriów
  • W zestawie: 1 x płaszcz przeciwdeszczowy (rozmiar uniwersalny), 1 x narzędzie wielofunkcyjne, 2 zatyczki do uszu, 1 x podróżna szczoteczka do zębów, 1 x pasta do zębów
  • Zapakowane w stylową metalową obudowę
  • Materiał: metal, plastik
  • Kolor: Srebrny
  • Wymiary: 14 x 10 x 3 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T21:01:38+00:00