Potrzebujesz pomocy?

Nieśmiertelniki z grawerem

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Na dobre wdarł się w szpony modowych stylizacji, a w przy tym jest dodatkiem, który ma w sobie głębszy sens i przekaz. Nieśmiertelnik z grawerką to wspaniały pomysł na stylowy i oryginalny upominek, a przy tym sentymentalna pamiątka, która wzruszy i uraduje każdą obdarowaną osobę. Podaruj go z okazji urodzin czy ślubu i sprawi wiele radości bliskiej osobie.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Nieśmiertelnik, czyli kawałek blachy, który służył niegdyś do identyfikacji żołnierzy, stał się aktualnie elementem wielu modowych stylizacji. Podobnie jak w ekwipunku żołnierza, tak teraz ten element biżuterii, powinien znajdować się z zbiorach każdego, kto liczy się z modą i chce wyglądać dobrze oraz stylowo. Ten rodzaj dodatków to także świetny pomysł na prezent oraz sposób na uczczenie ważnych chwil w życiu każdego z nas. Dlatego nieśmiertelnik z grawerką, to nie tylko modny dodatek, ale także sentymentalna pamiątka. W zestawie znajdują się dwie blaszki oraz łańcuszek. Na wykonanej ze stali nierdzewnej biżuterii wypisać można datę ślubu oraz imiona pary młodej, a także datę narodzin dzieci czy inne ważne wydarzenie z życia. Nieśmiertelniki z grawerką będą więc wspaniałym pomysłem na prezent. Z pewnością spodobają się każdemu, kto ceni sobie modne dodatki, ale także lubi nosić coś z sensem i głębszym przekazem.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wymiary: łańcuszek (długość): 45 cm (z 5 cm przedłużeniem), nieśmiertelnik duży: około 2,6 x 1,4 cm; nieśmiertelnik mały: około 2,4 x 1,3 cm
  • Kolor: srebrzysty
  • Uwagi: Prosimy nie używać znaków specjalnych do personalizacji
2023-02-08T08:40:36+00:00