Potrzebujesz pomocy?

Nieśmiertelniki z grawerem

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Na dobre wdarł się w szpony modowych stylizacji, a w przy tym jest dodatkiem, który ma w sobie głębszy sens i przekaz. Nieśmiertelnik z grawerką to wspaniały pomysł na stylowy i oryginalny upominek, a przy tym sentymentalna pamiątka, która wzruszy i uraduje każdą obdarowaną osobę. Podaruj go z okazji urodzin czy ślubu i sprawi wiele radości bliskiej osobie.

Other customers bought

Opis produktu

Nieśmiertelnik, czyli kawałek blachy, który służył niegdyś do identyfikacji żołnierzy, stał się aktualnie elementem wielu modowych stylizacji. Podobnie jak w ekwipunku żołnierza, tak teraz ten element biżuterii, powinien znajdować się z zbiorach każdego, kto liczy się z modą i chce wyglądać dobrze oraz stylowo. Ten rodzaj dodatków to także świetny pomysł na prezent oraz sposób na uczczenie ważnych chwil w życiu każdego z nas. Dlatego nieśmiertelnik z grawerką, to nie tylko modny dodatek, ale także sentymentalna pamiątka. W zestawie znajdują się dwie blaszki oraz łańcuszek. Na wykonanej ze stali nierdzewnej biżuterii wypisać można datę ślubu oraz imiona pary młodej, a także datę narodzin dzieci czy inne ważne wydarzenie z życia. Nieśmiertelniki z grawerką będą więc wspaniałym pomysłem na prezent. Z pewnością spodobają się każdemu, kto ceni sobie modne dodatki, ale także lubi nosić coś z sensem i głębszym przekazem.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wymiary: łańcuszek (długość): 45 cm (z 5 cm przedłużeniem), nieśmiertelnik duży: około 2,6 x 1,4 cm; nieśmiertelnik mały: około 2,4 x 1,3 cm
  • Kolor: srebrzysty
  • Uwagi: Prosimy nie używać znaków specjalnych do personalizacji

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T19:28:19+00:00