Potrzebujesz pomocy?

Naszyjnik "Heart” z początkową - Rose złoto

309,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Ten dyskretny, ładny naszyjnik posiada ładny wisiorek serce - w wygrawerowanym wstępny do swoich potrzeb, a tym samym jeszcze bardziej wyrafinowane. Również mieć wybór, czy chcesz przekazać łańcuch w czystym srebrem 925 lub z dodatkowym (ROSE) złocenia. Miły, osobisty prezent dla przykładu, najlepiej siostra, przyjaciółka lub partner najfajniejsze!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Potencjalny klasyk w kolekcji biżuterii odbiorcy: Naszyjnik z zawieszką serca jest niezwykle stylowy i prosto urządzone akcesoria - a także wykonane z wysokiej jakości srebra 925!

Z ich elegancki wygląd, aby dopasować wiele stylów odzież, trzeba oddać łańcucha z loszki ani opcji; wybrać tutaj między złotem i różowe złoto.

Klejnot z indywidualnego uroku, łańcuch także przez grawerowanie na wisiorek serce jest; wybierz początkową ma lepszego sposobu na pierwszą literę imienia jako utrwalaniu.

W praktyce, łańcuch jest również, dlatego, że może być o długości około 5 centymetrów skorygowanych i powinny być tak wygodne do noszenia w każdym razie - i musi mieć zastosowanie także upewnić się, że odbiorca Naszyjnik „Heart” z początkowej bardzo często zużycia , Pomysł na prezent z wdziękiem i stylem!

Informacje szczegółowe

Naszyjnik „Heart” z początkową

Wybór: z różanego złota poszycia
Zakres dostawy: 1 Łańcuch z wisiorek
Charakterystyka:
kształtny łańcucha z Herzanhänger
Długość łańcucha regulowany (cm do około 5)
indywidualnie dzięki grawerowanie pragnień inicjałów
Materiał: srebro 925
wymiary:
około 40-45 cm (długość łańcucha)
około 1 cm (średnica przyczepy)
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-08-12T13:14:14+00:00