Potrzebujesz pomocy?

Narzędzie remontowe 3 w1

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Ratunku – remont! Teraz możesz przestać się stresować nadchodzącymi zmianami wystroju nawet, jeśli to Ty sam(a) masz ich dokonać! Z tym narzędziem remontowym 3w1, każdy prosto powiesi obrazek, zaznaczy dwa punkty na ścianie, czy wymierzy potrzebną odległość. To naprawdę użyteczny gadżet, nie spodziewacie się pewnie, jak często możecie go używać. My już to wiemy z autopsji! To fajny prezent dla każdej Zosi – samosi, która kocha zmiany swjego otoczenia!

Other customers bought

Opis produktu

Zdajemy sobie sprawę, że wspominając słowo „remont” stąpamy po cienkim lodzie. Każdy, kto przeżył choć jeden generalny w swoim życiu wie, ile pieniędzy i nerwów kosztuje zmiana wyglądu swojego domu, czy firmy. Jeśli jednak szykuje Wam się tylko niewielki remoncik, do którego możecie nawet nie wzywać zaprzyjaźnionego majstra bo raczej poradzicie sobie sami, na bank przyda się Wam prezentowane tutaj narzędzie remontowe 3w1. Jest to w zasadzie obowiązkowy zestaw w każdym domu. Bo przecież raz na jakiś czas prawie każdy chce powiesić na ścianie (równo!) zdjęcie, czy obrazek i wbić gwoździa w odpowiednim miejscu. Co zawiera ten sprytny multitool? Miarkę, poziomicę oraz daje on także możliwość zaznaczenia punktów, w których należy np. wywiercić otwór, czy wbić gwóźdź. Miarka ma 183 cm długości. To fajny i naprawdę użyteczny prezent na nowe mieszkanie dla gadżeciarza – na pewno miło będzie o Was myślał, wieszając na ścianie kolejną ramkę na zdjęcia!

Informacje szczegółowe

  • Narzędzie,będące jednocześnie miarką (183 cm), poziomicą oraz służy do zaznaczania punktów bez konieczności używania ołówka
  • Mały i poręczny
  • Wymiary (łącznie z kołpakiem ochronnym.): 23 x 3,5 x 4,9 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T02:26:34+00:00