Potrzebujesz pomocy?

Namiot czarodziejki

165,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Cóż za piękny pałac! W tym namiocie twoja córka, albo np. siostrzenica poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Idealna zabawka do użytku w pomieszczeniach. Taki namiot to zarazem miejsce do odpoczynku i do zabawy, radość na twarzy dziecka nieunikniona!

Other customers bought

Opis produktu

Spraw młodej marzycielce namiot dla czarodziejek. Magiczne chwile w nim spędzone staną się częścią jej wspomnień z dzieciństwa w dorosłym życiu. W takim miejscu wyobraźnia uruchamia się automatycznie, a zdradzane najbliższym koleżankom sekrety nabierają jeszcze większej mocy. Różowy kolor namiotu z pewnością wielu przypadnie do gustu, ale dostępna jest też wersja zieloną, niebieską i czerwoną. Ozdobiony kwiatami namiot wsparty jest solidnym mocowaniem, dzięki któremu w środku jest wystarczająco dużo miejsca na przeglądanie książek, rysowanie lub zwykłe leniuchowanie. Złożenie namiotu jest banalnie proste, wystarczy jeden ruch ręką by złożyć go w okrągłą formę, którą następnie można umieścić w specjalnej torbie. Urocze miejsce do odpoczynku, rozmyślań i zabawy.

Informacje szczegółowe

  • Urozmaicony trzema oknami, w zestawie znajduje się także torba do jego przechowywania
  • Rozmiar: przekrój 105 cm
  • Wysokość: 110 cm
  • Wskazówki: zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia - może grozić niebezpieczeństwo poprzez uduszenie linkami do mocowania. Zabawka do użytku wyłącznie pod okiem starszych.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-16T07:31:23+00:00